XAO
Golarka elektryczna Xiaomi Electric Shaver S101 (granatowy)
92,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Szczegóły techniczne
| Napięcie robocze | 3,7 V |
| Praca na mokro i sucho | Tak |
| Moc znamionowa | 3 W |
| Czas pracy | Do 60 dni |
| Napięcie wejściowe | 5 V |
| Wodoodporność | IPX7 |
| Czas ładowania | 1,5 godz |
Cechy
| Ilość głowic | 3 głowice |
| Kolor produktu | Czarny |
| Precyzyjny trymer | Nie |
| Pasek nawilżający | Nie |
Zawartość opakowania
| Zawartość opakowania | Kabel do ładowania x 1 |
| Zawartość opakowania | Golarka x 1 |
| Zawartość opakowania | Zasilacz x 1 |
| Zawartość opakowania | Instrukcja obsługi x 1 |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Unikaj kontaktu z ostrzami podczas użytkowania. |
| Ostrzeżenia | Nie zanurzaj golarki w wodzie. |
| Ostrzeżenia | Przechowuj produkt z dala od dzieci. |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].