BRA
Golarka foliowa Braun LS 5160 (kolor niebieski)
169,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Moc
| Rodzaj baterii | Alkaliczna |
| Liczba obsługiwanych baterii | 2 |
| Ładowanie akumulatora | Nie |
| Typ obsługiwanych baterii | AA |
Waga i rozmiary
| Wysokość opakowania | 222 mm |
| Szerokość opakowania | 57 mm |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Głębokość opakowania | 155 mm |
| Waga baterii/akumulatora | 27,7 g |
| Waga produktu | 249 g |
| Waga wraz z opakowaniem | 378,5 g |
| Ilość sztuk | 1 |
Szczegóły techniczne
| Ilość głowic | 3 głowice |
| Sposób łączności | Bezprzewodowy |
| Liczba ostrzy w golarce | 1 |
| Praca na mokro i sucho | Tak |
| Zmywalny | Tak |
| Depilacja zimnem (lodowa) | Nie |
| Końcówka do depilacji twarzy | Nie |
| Technologia systemu golenia | 1 scheerblad |
| Precyzyjny trymer | Tak |
| Wymienne głowice golarki | Tak |
| Ostrza do golenia możliwe do mycia | Tak |
| Wodoodporność | Tak |
| Trymer | Tak |
Dane logistyczne
| Długość skrzyni głównej (zewnętrznej) | 372 mm |
| Wysokość skrzyni wzorcowej (zewnętrznej) | 185 mm |
| Produkty w skrzyni głównej (zewnętrznej) | 6 szt. |
| Szerokość skrzyni zbiorczej (zewnętrznej) | 239 mm |
| Waga brutto obudowy głównej (zewnętrznej) | 2,69 kg |
Konstrukcja
| Kolor produktu | Niebieski |
Zawartość opakowania
| Szczoteczka do czyszczenia | Tak |
| Głowice zamienne w zestawie | Tak |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].