PHI
Golarka PHILIPS Oneblade 360 QP 2724/23
145,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Cechy
| Regulowana długość cięcia | Tak |
| System golący | Golarka foliowa |
| Kolor produktu | Szary, Limonka |
| Zmywalny | Tak |
| Liczba końcówek/ostrzy | 1 |
| Trymer | Tak |
| Praca na mokro i sucho | Tak |
| Wymienna głowica | QP210, QP220, QP230, QP610, QP620, QP410, QP420 |
Waga i rozmiary
| Wysokość produktu | 200 mm |
| Szerokość produktu | 100 mm |
| Waga produktu | 141,8 g |
| Głębokość produktu | 37 mm |
Dane opakowania
| Waga wraz z opakowaniem | 180,8 g |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
Moc
| Czas ładowania | 8 godz |
| Rodzaj baterii | Niklowo-metalowo-wodorkowa (NiMH) |
| Pobór mocy (max) | 0,5 W |
| Źródło zasilania | Bateria |
| Typ obsługiwanych baterii | Wbudowana |
| Czas pracy | 45 min |
| Napięcie baterii | 5 V |
| Czas golenia | 45 min |
| Ładowanie akumulatora | Tak |
Zawartość opakowania
| Nasadka zabezpieczająca | Tak |
| Przewód zasilający dołączony | Tak |
| Ilość sztuk | 1 |
| Nasadka grzebieniowa | Broda |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].