PHI
Golarka PHILIPS OneBlade Pro QP 6652/61 (OUTLET)
335,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Waga i rozmiary
| Waga produktu | 360 g |
| Głębokość produktu | 95 mm |
| Szerokość produktu | 116 mm |
| Wysokość produktu | 245 mm |
Moc
| Rodzaj baterii | Litowo-jonowa (Li-Ion) |
| Źródło zasilania | Bateria |
| Typ obsługiwanych baterii | Wbudowana |
| Napięcie wejściowe AC | 100-240 V |
| Ładowanie akumulatora | Tak |
| Czas pracy | 120 min |
| Wskaźnik poziomu baterii | Tak |
| Czas ładowania | 1 godz |
Szczegóły techniczne
| Pobór mocy (max) | 5,4 W |
| Wymienna głowica | QP210, QP220, QP230, QP610, QP620, QP410, QP420, QP410, QP420, QP430 |
| Technologia systemu golenia | Contour-following technology, Dual protection system, 360 Blade |
Dane opakowania
| Waga wraz z opakowaniem | 580 g |
| Szerokość opakowania | 230 mm |
| Głębokość opakowania | 144 mm |
| Wysokość opakowania | 70 mm |
Konstrukcja
| Kraj pochodzenia | Indonezja |
| Blokada podróżna | Tak |
| Kolor produktu | Chromowy |
Wydajność
| Praca na mokro i sucho | Tak |
| Zmywalny | Tak |
| Ilość dostępnych nasadek | 20 |
| Maksymalna długość włosa | 1 cm |
| Minimalna długość włosa | 0,4 mm |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Typ wyświetlacza | LED |
Zawartość opakowania
| Torba podróżna | Tak |
| Żyletki w zestawie | Tak |
| Stacja bazowa | Tak |
| Nasadka zabezpieczająca | Tak |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].