PHI
Golarka PHILIPS Seria i9000 Golarka X9002/10 (OUTLET)
815,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Moc
| Czas ładowania | 1 godz |
| Czas szybkiego ładowania | 5 min |
| Typ obsługiwanych baterii | Wbudowana |
| Ładowanie akumulatora | Tak |
| Czas pracy | 50 min |
| Rodzaj baterii | Litowo-jonowa (Li-Ion) |
| Szybkie ładowanie | Tak |
| Źródło zasilania | Bateria |
Cechy
| Technologia systemu golenia | SkinIQ |
| Praca na mokro i sucho | Tak |
| Blokada podróżna | Tak |
| Bluetooth | Tak |
| System golący | Golarka rotacyjna |
| Materiał ostrza | Stal nierdzewna |
| Liczba końcówek/ostrzy | 3 |
| Trymer | Tak |
| Kolor produktu | Szary |
| Obsługa mobilnych systemów operacyjnych | Android |
| Zmywalny | Tak |
| Obsługa mobilnych systemów operacyjnych | iOS |
Wskazywanie
| Wskaźnik blokady podróżnej | Tak |
| Wskaźnik poziomu baterii | Tak |
Dane opakowania
| Waga wraz z opakowaniem | 1 kg |
| Wysokość opakowania | 250 mm |
| Szerokość opakowania | 170 mm |
| Głębokość opakowania | 90 mm |
Zawartość opakowania
| Funkcje stacji bazowej | Ładowanie |
| Torba podróżna | Tak |
| Stacja bazowa | Tak |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].