PHI
Golarka PHILIPS series 3000 S3143/00
268,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Moc
| Czas szybkiego ładowania | 5 min |
| Czas ładowania | 1 godz |
| Bezprzewodowy | Tak |
| Czas golenia | 60 min |
| Ładowanie akumulatora | Tak |
| Czas pracy | 60 min |
| Typ obsługiwanych baterii | Wbudowana |
| Źródło zasilania | Bateria |
| Rodzaj baterii | Litowo-jonowa (Li-Ion) |
| Szybkie ładowanie | Tak |
Cechy
| Gumowe uchwyty | Tak |
| Czas użytkowania końcówki do golenia głowy | 2 lat(a) |
| Praca na mokro i sucho | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Wysuwany trymer | Tak |
| Technologia systemu golenia | PowerCut |
| System golący | Golarka rotacyjna |
| Trymer | Tak |
| Wymienna głowica | SH30 |
| Liczba końcówek/ostrzy | 3 |
| Zmywalny | Tak |
Zawartość opakowania
| Ilość sztuk | 1 |
| Nasadka zabezpieczająca | Tak |
| Przewód zasilający dołączony | Tak |
Waga i rozmiary
| Wysokość produktu | 190 mm |
| Głębokość produktu | 80 mm |
| Waga produktu | 337 g |
| Szerokość produktu | 140 mm |
Pozostałe funkcje
| Samoostrzące ostrze | Tak |
Dane opakowania
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Wysokość opakowania | 86 mm |
| Szerokość opakowania | 146 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 400 g |
| Głębokość opakowania | 198 mm |
Wskazywanie
| Wskaźnik poziomu baterii | Tak |
Dane logistyczne
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 85101000 |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Nie zanurzaj golarki w wodzie. |
| Ostrzeżenia | Przechowuj produkt z dala od dzieci. |
| Ostrzeżenia | Unikaj kontaktu z ostrzami podczas użytkowania. |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].