PHI
Golarka PHILIPS Series 5000 S5898/35
524,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Moc
| Pobór mocy (max) | 9 W |
| Zasilanie bateryjne | Tak |
| Źródło zasilania | Bateria |
| Pobór mocy w trybie czuwania | 0,04 W |
| Szybkie ładowanie | Tak |
| Ładowanie akumulatora | Tak |
| Czas pracy | 60 min |
| Typ obsługiwanych baterii | Wbudowana |
| Bezprzewodowy | Tak |
| Rodzaj baterii | Litowo-jonowa (Li-Ion) |
| Czas szybkiego ładowania | 5 min |
| Czas ładowania | 1 godz |
Cechy
| Dopasowuje się do kształtu twarzy | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| System golący | Golarka rotacyjna |
| Ochrona skóry | Tak |
| Blokada podróżna | Tak |
| Praca na mokro i sucho | Tak |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Czas użytkowania końcówki do golenia głowy | 2 lat(a) |
| Trymer | Tak |
| Zmywalny | Tak |
| Typ wyświetlacza | LED |
| Liczba końcówek/ostrzy | 3 |
| Precyzyjny trymer | Tak |
| Gumowe uchwyty | Tak |
| Wymienna głowica | SH71 |
| Typ kontroli | Przyciski |
| Port USB | Tak |
| Materiał ostrza | Stal nierdzewna |
| Wysuwany trymer | Tak |
| Technologia systemu golenia | SteelPrecision blades |
| Cięć na minutę | 90000 |
Zawartość opakowania
| Torba podróżna | Tak |
| Pokrowiec | Tak |
| Stacja bazowa | Tak |
| Szczoteczka do czyszczenia | Tak |
| Funkcje stacji bazowej | Ładowanie |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Ilość sztuk | 1 |
Dane opakowania
| Waga wraz z opakowaniem | 593 g |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
Waga i rozmiary
| Głębokość produktu | 92 mm |
| Szerokość produktu | 164 mm |
| Wysokość produktu | 245 mm |
| Waga produktu | 376 g |
Wskazywanie
| Wskaźnik poziomu baterii | Tak |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].