PHI
Golarka PHILIPS series 5000X X5006/00
273,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Cechy
| System golący | Golarka rotacyjna |
| Trymer | Nie |
| Praca na mokro i sucho | Tak |
| Wodoodporność | Tak |
| Blokada podróżna | Tak |
| Zmywalny | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Liczba końcówek/ostrzy | 3 |
| Ekologiczne akumulatory Li-ion | Tak |
Moc
| Napięcie wejściowe AC | 100-240 V |
| Pobór mocy | 4,5 W |
| Czas ładowania | 1 godz |
| Źródło zasilania | Bateria |
| Szybkie ładowanie | Tak |
| Czas szybkiego ładowania | 5 min |
| Rodzaj baterii | Litowo-jonowa (Li-Ion) |
| Napięcie baterii | 5 V |
| Czas pracy | 50 min |
| Ładowanie akumulatora | Tak |
Wskazywanie
| Wskaźnik blokady podróżnej | Tak |
| Wskaźnik poziomu baterii | Tak |
Zawartość opakowania
| Zaślepki | Tak |
| Przewód zasilający dołączony | Tak |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Unikaj kontaktu z ostrzami podczas użytkowania. |
| Ostrzeżenia | Nie zanurzaj golarki w wodzie. |
| Ostrzeżenia | Przechowuj produkt z dala od dzieci. |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].