WAH
Golarka WAHL Travel Shaver 3615-1016
70,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Waga i rozmiary
| Głębokość produktu | 47 mm |
| Wysokość produktu | 17 mm |
| Szerokość produktu | 98 mm |
| Waga produktu | 292 g |
Zawartość opakowania
| Przewód zasilający dołączony | Tak |
| Baterie w zestawie | Tak |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Zaślepki | Tak |
| Pokrowiec | Tak |
| Szczoteczka do czyszczenia | Tak |
| Nasadka zabezpieczająca | Tak |
Moc
| Napięcie wejściowe AC | 220-230 V |
| Rodzaj baterii | Niklowo-metalowo-wodorkowa (NiMH) |
| Zasilanie sieciowe | Tak |
| Ładowanie akumulatora | Tak |
| Czas ładowania | 8 godz |
| Pobór mocy (max) | 3 W |
| Źródło zasilania | AC/Bateria |
| Zasilanie bateryjne | Tak |
| Czas pracy | 45 min |
Konstrukcja
| Kolor produktu | Czarny |
| Diody LED | Tak |
Dane opakowania
| Wysokość opakowania | 47 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 292 g |
| Szerokość opakowania | 127 mm |
| Głębokość opakowania | 98 mm |
Wydajność
| Minimalna długość brody | 0,4 mm |
| Trymer | Tak |
| System golący | Golarka foliowa |
Wskazywanie
| Wskaźnik ładowania | Tak |
Szczegóły techniczne
| Szerokość nożyka | 1,7 cm |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].