GOR
GOODRAM SODIMM DDR5 16GB PC5-44800 5600MHz CL46
991,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Cechy
| Korekcja ECC | Nie |
| Napięcie pamięci | 1.1 V |
| Profil SPD | Tak |
| Typ pamięci RAM | DDR5 |
| Przeznaczenie | PC |
| Układ pamięci (moduły x rozmiar) | 1 x 16 GB |
| Opóźnienie CAS | 46 |
| Prędkość zegara pamięci | 5600 MHz |
| Rodzaj pamięci | SO-DIMM |
| Pamięć RAM | 16 GB |
| Ustawienie trybu | 2048M x 8 |
| On-Die ECC | Tak |
Waga i rozmiary
| Waga produktu | 8 g |
| Głębokość produktu | 30 mm |
| Wysokość produktu | 3 mm |
| Szerokość produktu | 70 mm |
Dane opakowania
| Głębokość opakowania | 52 mm |
| Szerokość opakowania | 162 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 19 g |
| Wysokość opakowania | 10 mm |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. |
| Ostrzeżenia | Utylizacja produktów elektronicznych powinna odbywać się zgodnie z lokalnymi przepisami dotyczącymi recyklingu sprzętu elektronicznego. |
| Ostrzeżenia | Nie demontować ani nie uszkadzać modułów pamięci, mogą zawierać substancje niebezpieczne dla zdrowia. |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].