GOR
GOODRAM SODIMM DDR5 32GB PC5-44800 5600MHz CL46
2 103,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Cechy
| Przeznaczenie | Laptop |
| Podświetlenie | Nie |
| Typ pamięci RAM | DDR5 |
| Pamięć RAM | 32 GB |
| Napięcie pamięci | 1.1 |
| Rodzaj pamięci | 262-pin SO-DIMM |
| Opóźnienie CAS | 46 |
| Korekcja ECC | Nie |
| Układ pamięci (moduły x rozmiar) | 1 x 32 GB |
| Ustawienie trybu | 2048M x 8 |
| Prędkość zegara pamięci | 5600 MHz |
| Kolor produktu | Czarny |
| On-Die ECC | Tak |
Dane opakowania
| Głębokość opakowania | 10 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 21 g |
| Wysokość opakowania | 52 mm |
| Szerokość opakowania | 162 mm |
Waga i rozmiary
| Głębokość produktu | 30 mm |
| Szerokość produktu | 69,6 mm |
| Waga produktu | 10 g |
| Wysokość produktu | 3,6 mm |
Szczegóły techniczne
| Certyfikaty zgodności | UKCA |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Certyfikaty zgodności | EAC |
Certyfikaty
| Utylizacja odpadów elektrycznych i elektronicznych (WEEE) | Tak |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].