GCE
GREEN CELL ŁADOWARKA SAMOCHODOWA GC POWERRIDE NANO36 36W 6A 2X USB-A
45,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Wydajność
| Typ ładowarki | Wewnętrzna |
| Kompatybilność ładowarki | Uniwersalne |
| Kompatybilność ładowarki | Inne |
| Maksymalne zasilanie USB | 36 W |
| Szybkie ładowanie | Tak |
| Maksymalna liczba jednocześnie podłączonych urządzeń | 2 |
| Kompatybilność ładowarki | Power bank |
| Technologia szybkiego ładowania | Ultra Charge |
| Typ ładowarki | Automatyczna |
| Kompatybilność ładowarki | Smartwatch |
| Kompatybilność ładowarki | Telefon |
| Kompatybilność ładowarki | Telefon komórkowy |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 2 |
| Kompatybilność ładowarki | Latarka |
| Kompatybilność ładowarki | GPS |
| Kompatybilność ładowarki | Nawigacja |
| Liczba wyjść | 2 wyjś. |
| Liczba portów USB 2.0 | 2 |
| Rodzaj zasilania | Zapalniczka |
| Ilość gniazd | 2 |
| Kompatybilność ładowarki | Tablet |
| Kompatybilność ładowarki | Słuchawki |
| Kompatybilność ładowarki | Smartfon |
| Kompatybilność ładowarki | Przenośny głośnik |
Konstrukcja
| Kolor produktu | Czarny |
| Materiał obudowy | Aluminium |
Moc
| Moc rzeczywista | 36 W |
| Port 1 - napięcie wyjściowe | 3 A |
| Napięcie wyjściowe (max) | 12 V |
| Napięcie wyjściowe (min) | 3,6 V |
| Port 2 - napięcie wyjściowe | 3 A |
| Moc maksymalna | 36 W |
| Napięcie | 3.6-12 V |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Nie pozostawiaj ładowarki podłączonej bez nadzoru. |
| Ostrzeżenia | Nie używaj ładowarki w miejscach o wysokiej wilgotności. |
| Ostrzeżenia | Upewnij się, że używana jest odpowiednia ładowarka dla Twojego urządzenia. |
Szczegóły techniczne
| Okres gwarancji | 2 lat(a) |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].