GCE
GREEN CELL ŁADOWARKA SAMOCHODOWA USB-C 30W PD + USB
47,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Waga i rozmiary
| Szerokość produktu | 68 mm |
| Waga produktu | 30 g |
| Wysokość produktu | 28 mm |
| Głębokość produktu | 38 mm |
Wydajność
| Zasilanie USB | Tak |
| Szybkie ładowanie | Tak |
| Ilość portów USB typu C | 1 |
| Typ ładowarki | Wewnętrzna |
| Kompatybilność ładowarki | Uniwersalne |
| Rodzaj zasilania | Zapalniczka |
| Funkcje ochrony zasilania | Krótkie spięcie |
| Technologia szybkiego ładowania | Quick Charge 3.0 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 1 |
Moc
| Port 1 - napięcie wyjściowe | 3 A |
| Napięcie wyjściowe (min) | 5 V |
| Napięcie wyjściowe (max) | 12 V |
| Port 2 - napięcie wyjściowe | 3 A |
| Napięcie | 12/24 V |
| Moc maksymalna | 42 W |
Konstrukcja
| Kolor produktu | Czarny |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].