GCE
GREEN CELL ŁADOWARKA SAMOCHODOWA GC POWERRIDE NANO38 38W 6A 1X USB-C 1X USB-A
50,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Szczegóły techniczne
| Okres gwarancji | 2 lat(a) |
Wydajność
| Maksymalne zasilanie USB | 38 W |
| Ilość gniazd | 2 |
| Kompatybilność ładowarki | Tablet |
| Kompatybilność ładowarki | Słuchawki |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 1 |
| Typ ładowarki | Automatyczna |
| Typ ładowarki | Wewnętrzna |
| Maksymalna liczba jednocześnie podłączonych urządzeń | 2 |
| Kompatybilność ładowarki | Smartwatch |
| Kompatybilność ładowarki | Telefon komórkowy |
| Kompatybilność ładowarki | Uniwersalne |
| Kompatybilność ładowarki | Smartfon |
| Kompatybilność ładowarki | Przenośny głośnik |
| Rodzaj zasilania | Zapalniczka |
| Szybkie ładowanie | Tak |
| Technologia szybkiego ładowania | Power Delivery 3.0 |
| Kompatybilność ładowarki | GPS |
| Kompatybilność ładowarki | Nawigacja |
| Kompatybilność ładowarki | Inne |
| Ilość portów USB typu C | 1 |
| Kompatybilność ładowarki | Power bank |
| Liczba wyjść | 2 wyjś. |
| Kompatybilność ładowarki | Latarka |
| Wersja USB Power Delivery | 3.0 |
| Technologia szybkiego ładowania | Ultra Charge |
| Liczba portów USB 2.0 | 1 |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Upewnij się, że używana jest odpowiednia ładowarka dla Twojego urządzenia. |
| Ostrzeżenia | Nie pozostawiaj ładowarki podłączonej bez nadzoru. |
| Ostrzeżenia | Nie używaj ładowarki w miejscach o wysokiej wilgotności. |
Moc
| Moc maksymalna | 38 W |
| Port 2 - napięcie wyjściowe | 3 A |
| Napięcie | 3.6-12 V |
| Napięcie wyjściowe (min) | 3,6 V |
| Napięcie wyjściowe (max) | 12 V |
| Port 1 - napięcie wyjściowe | 2,4 A |
| Moc rzeczywista | 38 W |
Konstrukcja
| Kolor produktu | Czarny |
| Obsługa funkcji Plug & Play | Tak |
| Materiał obudowy | Aluminium |
Zawartość opakowania
| Zasilacz sieciowy | Tak |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].