GCE
GREEN CELL OGNIWA 18650 20X AKUMULATOR 18650 LI-ION INR1865026E 3.6V 2600MAH
238,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Dane opakowania
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Szerokość opakowania | 90 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 900 g |
| Wysokość opakowania | 70 mm |
| Głębokość opakowania | 100 mm |
Bateria
| Typ obsługiwanych baterii | Bateria do ponownego naładowania |
| Kolor produktu | Różowy |
| Napięcie baterii | 3,6 V |
| Ilość dołączonych baterii | 20 szt. |
| Funkcje ochrony zasilania | Overheat, Przeładowanie |
| Pojemność baterii | 2600 mAh |
| Rodzaj baterii | Litowo-jonowa (Li-Ion) |
| maksymalna ilość cykli ładowania | 1000 |
| Rozmiar baterii | 18650 |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Nie wystawiaj akumulatorków na bezpośrednie działanie wysokiej temperatury. |
| Ostrzeżenia | Unikaj kontaktu zawartości akumulatora z oczami i skórą. Po przypadkowym kontakcie dokładnie przemyj wodą i skontaktuj się z lekarzem. |
| Ostrzeżenia | Nie wrzucaj zużytych akumulatorków do zwykłego śmietnika. Skorzystaj z punktu zbiórki zużytych baterii. |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].