BDE
Grill gazowy Black+Decker BXOG16550E (4 palniki x 3.6 kW + 1 palnik 2.1 kW)
2 157,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Wydajność
| Model | Grill |
| Ilość palników bocznych | 1 |
| Moc palnika/strefy grzewczej 1 | 3600 W |
| Moc palnika/strefy grzewczej 4 | 3600 W |
| Moc palnika bocznego | 2100 W |
| Źródło ciepła | Gaz |
| Moc palnika/strefy grzewczej 3 | 3600 W |
| Liczba palników/stref gotowania | 4 strefy |
| Moc palnika/strefy grzewczej 2 | 3600 W |
| Moc całkowita | 16 550 W |
Konstrukcja
| Materiały | Stal nierdzewna |
| Kolor produktu | Srebrny |
| Kolor produktu | Czarny |
| Wbudowany wyświetlacz | Nie |
| Właściwości pokrywy | Pokrywa na zawiasach |
| Pokrywka | Tak |
| Półki | Tak |
| Termometr | Tak |
| Kształt płyty grzewczej | Prostokątny |
| Rodzaj rusztu | Żeliwny |
Waga i rozmiary
| Szerokość produktu | 1330 mm |
| Głębokość produktu | 580 mm |
| Wysokość produktu | 1185 mm |
| Rozmiary powierzchni grilla | 670 x 415 mm |
Ergonomia
| Typ kontroli | Obrotowy |
| Koła transportowe | Tak |
| Tacka ociekowa | Tak |
| Ilość haczyków | 3 hak. |
| Łatwość czyszczenia | Tak |
| Zapalarka palników | W pokrętle |
| Automatyczny zapłon | Tak |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Chronić przed dziećmi. |
| Ostrzeżenia | Nie dotykać gorących powierzchni podczas użytkowania. |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].