BDE
Grill gazowy Black+Decker BXOG7200E 2 palniki x 3.6 kW
1 375,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Chronić przed dziećmi. |
| Ostrzeżenia | Nie dotykać gorących powierzchni podczas użytkowania. |
Konstrukcja
| Kolor produktu | Czarny |
| Kształt płyty grzewczej | Prostokątny |
| Kolor produktu | Srebrny |
| Półki | Tak |
| Termometr | Tak |
| Właściwości pokrywy | Pokrywa na zawiasach |
| Materiały | Stal nierdzewna |
| Wbudowany wyświetlacz | Nie |
| Pokrywka | Tak |
| Rodzaj rusztu | Żeliwny |
Ergonomia
| Łatwość czyszczenia | Tak |
| Koła transportowe | Tak |
| Ilość haczyków | 2 hak. |
| Typ kontroli | Obrotowy |
| Liczba kół | 2 szt. |
| nogi | Tak |
| Zapalarka palników | W pokrętle |
| Otwieracz do butelek | Tak |
Wydajność
| Moc palnika/strefy grzewczej 1 | 3600 W |
| Model | Grill |
| Źródło ciepła | Gaz |
| Liczba palników/stref gotowania | 2 strefy |
| Moc palnika/strefy grzewczej 2 | 3600 W |
Waga i rozmiary
| Rozmiary powierzchni grilla | 500 x 415 mm |
| Głębokość produktu | 580 mm |
| Szerokość produktu | 1160 mm |
| Wysokość produktu | 1185 mm |
| Waga produktu | 28,4 kg |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].