CO4
Hamak Cocoon Travel Set, cypress green
216,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Niedostępny
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Waga i rozmiary
| Waga produktu | 580 g |
| Głębokość opakowania | 90 mm |
| Szerokość produktu | 2850 mm |
| Szerokość opakowania | 90 mm |
| Wysokość opakowania | 190 mm |
| Głębokość produktu | 1500 mm |
Cechy
| Model | Hamak wiszący |
| Kolor produktu | Zielony |
| Materiały | Poliester |
| Maksymalny udźwig | 180 kg |
| Materiały | Nylon |
| Zmywalny | Tak |
| Namiot | Nie |
| Maksymalna temperatura prania | 30 °C |
| Instrukcja dotycząca prania | Prać w pralce |
| Liczba osób | 1 os. |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].