CO4
Hamak Cocoon Ultralight, olive green
283,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Waga i rozmiary
| Głębokość produktu | 1480 mm |
| Waga produktu | 240 g |
| Szerokość produktu | 3250 mm |
Cechy
| Materiały | Nylon |
| Zmywalny | Tak |
| Liczba osób | 1 os. |
| Namiot | Nie |
| Możliwość złożenia | Tak |
| Model | Hamak wiszący |
| Instrukcja dotycząca prania | Prać w pralce |
| Kolor produktu | Oliwkowy |
| Maksymalny udźwig | 140 kg |
| Maksymalna temperatura prania | 30 °C |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].