SEA
HDD Seagate Exos 28TB SATA ST28000NM003K
6 076,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Waga i rozmiary
| Głębokość produktu | 147 mm |
| Waga produktu | 695 g |
| Wysokość produktu | 26,1 mm |
| Szerokość produktu | 101,8 mm |
Cechy
| Interfejs | SATA |
| MTBF (Średni okres międzyawaryjny) | 2500000 h |
| Pojemność HDD | 28 TB |
| Przeznaczenie | Serwer/stacja robocza |
| Szybkość transmisji utrzymania HDD | 257 MiB/s |
| Szybkość HDD | 7200 RPM |
| Wielkość pamięci podręcznej | 512 MB |
| Hot-swap | Tak |
| Model | HDD |
| Średnie opóźnienie | 4,16 ms |
| Rozmiar HDD | 3.5" |
| Średnia szybkość transferu HDD | 270 MB/s |
| Szybkość transmisji interfejsu HDD | 12 Gbit/s |
Warunki pracy
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 10 - 60 °C |
| Wstrząsy podczas pracy | 30 G |
| Wstrząsy podczas przechowywania | 200 G |
| Wibracje podczas przechowywania | 2,27 G |
Moc
| Pobór mocy (bezczynny) | 6,9 W |
| Napięcie robocze | 5 / 12 V |
Pozostałe funkcje
| Okres gwarancji | 5 lat(a) |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].