TOS
HDD Toshiba AL15SEB 2400GB 2,5" SAS AL15SEB24EQ
2 845,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Warunki pracy
| Wstrząsy podczas przechowywania | 400 G |
| Zakres wilgotności względnej | 5 - 95% |
| Wibracje podczas pracy | 1 G |
| Wstrząsy podczas pracy | 100 G |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 5 - 55 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -40 - 70 °C |
| Wibracje podczas przechowywania | 5 G |
Cechy
| Model | HDD |
| Szybkość transmisji interfejsu HDD | 12 Gbit/s |
| MTBF (Średni okres międzyawaryjny) | 2000000 h |
| Interfejs | SAS |
| Szybkość transmisji utrzymania HDD | 260 MiB/s |
| Szybkość HDD | 10500 RPM |
| Pojemność HDD | 2,4 TB |
| Średnie opóźnienie | 2,86 ms |
| Rozmiar HDD | 2.5" |
| Wielkość pamięci podręcznej | 128 MB |
Waga i rozmiary
| Waga produktu | 230 g |
| Głębokość produktu | 100,5 mm |
| Wysokość produktu | 15 mm |
| Szerokość produktu | 70,1 mm |
Dane logistyczne
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84717050 |
Moc
| Pobór mocy (bezczynny) | 5,1 W |
| Napięcie robocze | 5 V |
| Pobór mocy (zapis) | 8,7 W |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].