TOS
HDD Toshiba MG09 14TB 3,5" SAS MG09SCA14TA
2 821,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Moc
| Napięcie robocze | 5 / 12 V |
| Pobór mocy (bezczynny) | 4,25 W |
| Pobór mocy | 8,4 W |
Cechy
| Pojemność HDD | 14 TB |
| Poziom szumu, bezczynny | 20 dB |
| Interfejs | SAS |
| Przeznaczenie | NAS |
| Działanie 24/7 | Tak |
| Model | HDD |
| Szybkość HDD | 7200 RPM |
| Cykle start/stop | 600000 |
| Limit obciążenia pracą | 550 TB/rok |
| Hot-swap | Nie |
| Zaawansowany format (AF) | Tak |
| Szybkość transmisji utrzymania HDD | 268 MiB/s |
| Szybkość transmisji interfejsu HDD | 12 Gbit/s |
| Średni czas do awarii (MTTF) | 2500000 h |
| Rozmiar HDD | 3.5" |
Warunki pracy
| Wstrząsy podczas pracy | 70 G |
| Wstrząsy podczas przechowywania | 250 G |
| Wibracje podczas pracy | 0,75 G |
| Zakres wilgotności względnej | 5 - 90% |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 5 - 55 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -40 - 70 °C |
| Wibracje podczas przechowywania | 3 G |
Dane opakowania
| Ilość sztuk | 1 |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].