TOS
HDD Toshiba N300 8TB 3,5" SATA MN10ADA800S BULK
1 876,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Cechy
| MTBF (Średni okres międzyawaryjny) | 1000000 h |
| Średni czas do awarii (MTTF) | 1000000 h |
| Wielkość pamięci podręcznej | 512 MB |
| Szybkość transmisji interfejsu HDD | 6 Gbit/s |
| Szybkość transmisji utrzymania HDD | 281 MiB/s |
| Interfejs | SATA III |
| Limit obciążenia pracą | 180 TB/rok |
| Pojemność HDD | 8 TB |
| Szybkość HDD | 7200 RPM |
| technologia SMART | Tak |
| Działanie 24/7 | Tak |
| Cykle start/stop | 300000 |
| Rozmiar HDD | 3.5" |
| Przeznaczenie | NAS |
| Model | HDD |
Warunki pracy
| Wstrząsy podczas pracy | 70 G |
| Wstrząsy podczas przechowywania | 250 G |
| Wibracje podczas przechowywania | 3 G |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 5 - 60 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -40 - 70 °C |
Waga i rozmiary
| Wysokość produktu | 26,1 mm |
| Głębokość produktu | 147 mm |
| Szerokość produktu | 101,8 mm |
| Waga produktu | 755 g |
Pozostałe funkcje
| Okres gwarancji | 3 lat(a) |
| Certyfikaty zgodności | RoHS |
Moc
| Pobór mocy (bezczynny) | 5,74 W |
| Napięcie robocze | 5 / 12 V |
| Pobór mocy | 9,07 W |
Dane opakowania
| Ilość sztuk | 1 |
Zawartość opakowania
| Podręcznik użytkownika | Tak |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].