TOS
HDD Toshiba S300 6TB 3,5" SATA HDWT860UZSVA
1 270,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Waga i rozmiary
| Waga produktu | 680 g |
| Wysokość produktu | 147 mm |
| Głębokość produktu | 26,1 mm |
| Szerokość produktu | 101,8 mm |
Cechy
| Interfejs | SATA |
| Model | HDD |
| Przeznaczenie | Monitoring |
| Pojemność HDD | 6 TB |
| Cykle start/stop | 600000 |
| Szybkość transmisji interfejsu HDD | 6 Gbit/s |
| Działanie 24/7 | Tak |
| Poziom szumu, bezczynny | 24 dB |
| Średni czas do awarii (MTTF) | 1000000 h |
| Szybkość HDD | 5400 RPM |
| Zaawansowany format (AF) | Tak |
| Kolejkowaniem zadań (NCQ) | Tak |
| Wielkość pamięci podręcznej | 256 MB |
| Średnie opóźnienie | 5,56 ms |
| Rozmiar HDD | 3.5" |
| Limit obciążenia pracą | 180 TB/rok |
| Czujnik wstrząsów | Tak |
| Czujniki drgań obrotowych (RV) | Tak |
| Szybkość transmisji utrzymania HDD | 241 MiB/s |
Moc
| Pobór mocy | 4,84 W |
| Pobór mocy (bezczynny) | 2,81 W |
| Napięcie robocze | 5 / 12 V |
Warunki pracy
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 70 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -40 - 70 °C |
| Wstrząsy podczas przechowywania | 250 G |
| Wstrząsy podczas pracy | 70 G |
Pozostałe funkcje
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Technologia dynamicznego cachowania Toshiba | Tak |
| Technologia stabilnego talerza Toshiba | Tak |
Dane logistyczne
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84717050 |
Zrównoważony rozwój
| Zgodność z zasadami zrównoważonego rozwoju | Tak |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].