TOS
HDD Toshiba S300 Pro 8TB 3,5" SATA MD10ADA800V
1 648,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Pozostałe funkcje
| Okres gwarancji | 5 lat(a) |
Moc
| Napięcie robocze | 5 / 12 V |
| Pobór mocy | 8,19 W |
| Pobór mocy (bezczynny) | 4,92 W |
Warunki pracy
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 65 °C |
| Wstrząsy podczas pracy | 70 G |
| Wstrząsy podczas przechowywania | 250 G |
| Wibracje podczas pracy | 0,75 G |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -40 - 70 °C |
| Wibracje podczas przechowywania | 3 G |
Cechy
| Wielkość pamięci podręcznej | 512 MB |
| Model | Hybrid HDD |
| Cykle start/stop | 600000 |
| Działanie 24/7 | Tak |
| Szybkość transmisji interfejsu HDD | 6 Gbit/s |
| Interfejs | SATA III |
| Limit obciążenia pracą | 300 TB/rok |
| Pojemność HDD | 8 TB |
| Szybkość HDD | 7200 RPM |
| Przeznaczenie | Monitoring |
| Średni czas do awarii (MTTF) | 1200000 h |
| Rozmiar HDD | 3.5" |
Waga i rozmiary
| Wysokość produktu | 26,1 mm |
| Waga produktu | 730 g |
| Głębokość produktu | 147 mm |
| Szerokość produktu | 101,8 mm |
Dane opakowania
| Ilość sztuk | 1 |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].