HDR
Headrush FRFR-108 MK2 - Kolumna gitarowa
1 298,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Moc
| Pobór mocy | 1100 W |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 - 60 Hz |
| Napięcie wejściowe AC | 100 - 120/220 - 240 V |
| Całkowita moc wyjściowa | 2000 W |
Waga i rozmiary
| Waga produktu | 9,5 kg |
| Wysokość produktu | 256 mm |
| Głębokość produktu | 245 mm |
| Szerokość produktu | 436 mm |
Cechy
| Średnica głośnika niskotonowego | 20,3 cm (8") |
| Kolor produktu | Czarny |
| Typ produktu | Kolumna gitarowa |
| Średnica cewki głośnika niskotonowego | 5 cm (2,0") |
| Średnica głośnika wysokotonowego | 3,5 cm |
| Pasmo przenoszenia | 62 - 20000 Hz |
| Możliw. dost. korektora (Equalizer) | Tak |
| Maksymalny SPL | 129 dB |
Porty i interfejsy
| Wersja Bluetooth | 5.0 |
| Bluetooth | Tak |
| Wyjścia zasilające | 1 |
| Zasięg Bluetooth | 30,5 m |
| Profile Bluetooth | A2DP, AVRCP |
| Wejścia combo XLR/TRS 1/4” (6,35 mm) | 2 |
| Wyjście XLR | 1 |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Unikaj narażenia na długotrwały hałas, może powodować uszkodzenie słuchu. |
| Ostrzeżenia | Utrzymuj urządzenie z dala od wody i nadmiernej wilgoci. |
| Ostrzeżenia | Nie otwierać obudowy, niebezpieczeństwo porażenia prądem. |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].