MCK
Mackie Thump 215 - Aktywna kolumna
1 935,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Głośniki
| Średnica głośnika niskotonowego (imperial) | 38,1 cm (15") |
| Rozmieszczenie głośników | Podłoga |
| Średnica głośnika wysokotonowego | 2,54 cm (1") |
| Ilość przetworników | 2 |
Porty i interfejsy
| Wejście XLR | Tak |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Wejście AUX | Tak |
Wzmacniacz
| Wzmacniacz | Wbudowany |
| Klasa wzmacniacza | D |
Audio
| Zakres częstotliwości | 40 - 23000 Hz |
| Maksymalny poziom natężenia dźwięku | 129 dB |
| Moc wyjściowa (RMS) | 1400 W |
Wydajność
| Segment rynku | Profesjonalny |
| Ilość głośników | 1 |
| Kolor produktu | Czarny |
| Zastosowanie | Uniwersalne |
Waga i rozmiary
| Waga produktu | 14,8 kg |
| Wysokość produktu | 686 mm |
| Szerokość produktu | 442 mm |
| Głębokość produktu | 356 mm |
Moc
| Rodzaj zasilania | Prąd przemienny |
| Napięcie wejściowe AC | 100 - 240 V |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].