HIK
HIKVISION PUSZKA MONTAŻOWA DS-1280ZJ-S
102,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Cechy
| Kolor produktu | Biały |
| Kompatybilność z marką | Hikvision Digital Technology |
| Model | Skrzynka przyłączeniowa |
| Przeznaczenie | Uniwersalne |
| Cechy zabezpieczeń | Wodoodporna |
| Materiał obudowy | Aluminium |
Waga i rozmiary
| Waga produktu | 527 g |
| Szerokość produktu | 164,8 mm |
| Wysokość produktu | 53,4 mm |
| Średnica | 13,7 cm |
Dane opakowania
| Ilość sztuk | 1 |
Ergonomia
| Maksymalny udźwig | 4,5 kg |
Dane logistyczne
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 85299020 |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].