DAU
PUSZKA MONTAŻOWA DAHUA PFA130-E
55,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Waga i rozmiary
| Wysokość produktu | 41 mm |
| Waga produktu | 350 g |
| Średnica | 12,4 cm |
Cechy
| Model | Skrzynka przyłączeniowa |
| Cechy zabezpieczeń | Wodoodporna |
| Kolor produktu | Biały |
| Materiał obudowy | Aluminium |
| Stopień ochrony IP | IP66 |
Warunki pracy
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -40 - 60 °C |
Ergonomia
| Gwint | 3/4" |
| Maksymalny udźwig | 3 kg |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].