HP-
HP 15-fd1219nw Core 7 150U 15,6"FHD IPS 300nits AG 16GB DDR4 3200 SSD512 Intel Graphics Cam 720p 41Wh Win11 Natural Silver 2Y
3 638,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Pozostałe funkcje
| Gwarancja producenta | 2-letnia (2/2/0) ograniczona gwarancja obejmuje 2 lata gwarancji na części i robociznę. Brak opcji naprawy na miejscu. Warunki mogą różnić się w zależności od kraju. Obowiązują pewne ograniczenia i wyłączenia. |
| Ilość głośników | 2 |
| Kod unspsc | 43211503 |
Sieć
| Producent karty WLAN | Realtek |
| Podstawowy standard Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Wi-Fi | Tak |
| Wersja Bluetooth | 5.4 |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Bluetooth | Tak |
| Typ anteny | 2x2 |
| Łączność z siecią komórkową | Nie |
Procesor
| Podstawowa moc procesora | 15 W |
| Maksymalna moc turbo | 55 W |
| Wydajność-rdzeń Maks. częstotliwość Turbo | 4 GHz |
| Częstotliwość podstawowa rdzenia o wysokiej wydajności | 1,2 GHz |
| Wydajne rdzenie | 2 |
| Efektywne rdzenie | 8 |
| Częstotliwość podstawowa rdzenia o wysokiej wydajności | 1,8 GHz |
| Wydajny-rdzeniowy Maks. częstotliwość Turbo | 5,4 GHz |
| Generacja procesora | Intel Core (Series 1) |
| Liczba rdzeni procesora | 10 |
| Maksymalne taktowanie procesora | 5,4 GHz |
| Model procesora | 150U |
| Cache procesora | 12 MB |
| Typ pamięci procesora | L3 |
| Typ procesora | Intel® Core™ i7 |
| Liczba wątków | 12 |
| Producent procesora | Intel |
Grafika
| Producent wbudowanego procesora graficznego | Intel |
| Model dedykowanej karty graficznej | Niedostępny |
| Wbudowana karta graficzna | Tak |
| Dedykowana karta graficzna | Nie |
| Model wbudowanej karty graficznej | Intel Graphics |
| Typ zintegrowanej karty graficznej | Intel Graphics |
Zrównoważony rozwój
| Zgodność z zasadami zrównoważonego rozwoju | Tak |
| Zrównoważone technologie i materiały | Produkt z certyfikatem Forest First |
Konstrukcja
| Rok wprowadzenia | 2025 |
| Oryginalna nazwa marki | HP |
| Rodzaj produktu | Pokrywa i obramowanie klawiatury wykończone matowym lakierem, podstawa teksturowana |
| Kolor produktu | Srebrny |
| Nazwa koloru | Natural silver |
| Typ produktu | Laptop |
Wyświetlacz
| Przestrzeń barw RGB | sRGB |
| Podświetlenie LED | Tak |
| Przekątna ekranu | 15,6" |
| Typ HD | Full HD |
| Natywna proporcja obrazu | 16:9 |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 px |
| Pokrycie sRGB (typowe) | 62,5% |
| Długość przekątnej ekranu (cm) | 39,6 cm |
| Typ matrycy | IPS |
| Ekran matowy | Tak |
| Jasność | 300 cd/m² |
| Technologia ramki ekranu wyświetlacza | Micro-Edge |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Paleta barw | 62,5% |
Zawartość opakowania
| Zasilacz sieciowy | Tak |
| Klawiatura w zestawie | Tak |
Pamięć
| Prędkość zegara pamięci | 3200 MHz |
| Rodzaj pamięci | SO-DIMM |
| Pamięć RAM | 16 GB |
| Typ pamięci RAM | DDR4-SDRAM |
| Układ pamięci | 2 x 8 GB |
Ochrona
| Moduł TPM (Trusted Platform Module) | Tak |
| Ochrona hasłem | Tak |
Oprogramowanie
| Oprogramowanie próbne | McAfee LiveSafe (30-dniowa wersja próbna), Microsoft Office (30-dniowa wersja próbna). |
| Oprogramowanie przed instalacją | HP PC Hardware Diagnostics UEFI; HP Support Assistant; HP JumpStarts; HP Cloud Recovery |
| Zainstalowany system operacyjny | Windows 11 Home PL |
Porty i interfejsy
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 2 |
| Port dla zestaw słuchawka/mikrofon | Tak |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Typu-C | 1 |
| Mikrofon | Tak |
| Wersja HDMI | 1.4b |
| Tryb alternatywny portu DisplayPort USB typu C | Tak |
| Porty USB Sleep-and-Charge | 1 |
| Funkcja USB Sleep-and-Charge | Tak |
Wydajność
| Układ płyty głównej | Intel SoC |
Nośnik danych
| Nośniki | SSD |
| Całkowita pojemność dysków | 512 GB |
| Napęd optyczny | Nie |
| Typ dysku SSD | M.2 |
| NVMe | Tak |
| Interfejs pamięci SSD | PCI Express |
| Liczba zainstalowanych dysków SSD | 1 |
| Całkowita pojemność dysków SSD | 512 GB |
| Pojemność pamięci SSD | 512 GB |
Moc
| Napięcie wejściowe adaptera AC | 100 - 240 V |
| Częstotliwość adaptera AC | 50 - 60 Hz |
| Obsługiwana moc adaptera AC | 45 W |
| Zasilanie USB | Tak |
| Port ładowania USB typu C | Tak |
Audio
| Wbudowany mikrofon | Tak |
| Ilość wbudowanych mikrofonów | 2 |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Ilość wbudowanych głośników | 2 |
Waga i rozmiary
| Waga produktu | 1,59 kg |
| Wysokość produktu | 18,6 mm |
| Szerokość produktu | 359,8 mm |
| Głębokość produktu | 236 mm |
Dane opakowania
| Waga wraz z opakowaniem | 2,29 kg |
| Szerokość opakowania | 69 mm |
| Głębokość opakowania | 520 mm |
| Wysokość opakowania | 305 mm |
Kamera
| Przednia kamera | Tak |
| Typ przedniej kamery | HD |
| Rozdzielczość aparatu - przód | 1280 x 720 px |
Bateria
| Rodzaj baterii | Litowo-polimerowa (LiPo) |
| Pojemność baterii | 41 Wh |
| Czas szybkiego ładowania (50%) | 45 min |
| Czas pracy na zasilaniu akumulatorowym | 6,75 h |
| Maksymalny czas odtwarzania wideo | 10,25 h |
| Szybkie ładowanie | Tak |
| Ilość komór baterii | 3 |
Klawiatura
| Pełnowymiarowa klawiatura | Tak |
| Klawiatura numeryczna | Tak |
| Urządzenie wskazujące | Touchpad |
| Nazwa koloru klawiatury | Szary |
Cechy charakterystyczne marki
| HP front camera | HP TrueVision HD |
| HP Software provided | HP Support Assistant; HP Connection Optimizer; OMEN Gaming Hub; myHP |
| HP Imagepad | Tak |
| HP Security tools | Przycisk wyciszenia mikrofonu; Przysłona prywatności kamery; Obsługa modułu Trusted Platform Module (oprogramowanie układowe TPM) |
| Segment HP | Dom |
| HP speaker type | HP Dual Speakers |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 886111334971 |
Szczegóły techniczne
| Adres URL Ogólnego rozporządzenia o bezpieczeństwie produktów (GPSR) | https://support.hp.com/gb-en/product/setup-user-guides/hp-color-laserjet-professional-cp5225-printer-series/model/3974356?sku=CE710A ; https://kaas.hpcloud.hp.com/pdf-public/pdf_10340661_en-US-1.pdf |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].