HP-
HP Modem 4G LTE Advanced Pro WWAN Intel XMM 7560R+ 7P993AA 1Y
352,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Pozostałe funkcje
| Kompatybilność | Komputer przenośny HP wymaga konfiguracji z panelem WWAN |
| Zawartość opakowania | Quick start poster; Warranty Card; Installation kit |
| System operacyjny | Windows 10; Windows 11 |
| Sposób łączności | Bezprzewodowy |
| Waga palety | 139,8 kg (308.2 funtów) |
| Interfejs | WWAN |
| Kod unspsc | 43201409 |
Szczegóły techniczne
| Adres URL Ogólnego rozporządzenia o bezpieczeństwie produktów (GPSR) | https://support.hp.com/us-en/document/ish_6126692-6126777-16?openCLC=true |
| Zgodność z zasadami zrównoważonego rozwoju | Tak |
| Skrzynie zbiorcze (zewnętrzne) na warstwę palety | 20 szt. |
| Zrównoważone technologie i materiały | 15% pokonsumenckiego tworzywa sztucznego; Opakowanie nadaje się do recyklingu |
Warunki pracy
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -20 - 65 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -40 - 85 °C |
Dane opakowania
| Instrukcja szybkiej instalacji | Tak |
| Waga wraz z opakowaniem | 59 g |
| Szerokość opakowania | 232 mm |
| Wysokość opakowania | 10 mm |
| Głębokość opakowania | 148 mm |
Waga i rozmiary
| Waga produktu | 7 g |
| Szerokość produktu | 42 mm |
| Wysokość produktu | 2 mm |
| Głębokość produktu | 31 mm |
Konstrukcja
| Kolor produktu | Czarny |
| Wewnętrzny | Tak |
Dane logistyczne
| Waga brutto palety | 139,8 kg |
| Skrzynie zbiorcze (zewnętrzne) na paletę | 100 szt. |
Wymagania systemowe
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 11 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 10 |
Cechy
| Segment HP | Biznes |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].