HP-
HP 255R G10 Ryzen 5 7535U 15.6"FHD IPS 300nits AG 8GB DDR5 4800 SSD512 Radeon 660M Cam1080p 41Wh Win11 Turbo Silver 1Y
2 533,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Pozostałe funkcje
| Gwarancja producenta | Roczna (1/1/0) ograniczona gwarancja obejmuje rok gwarancji na części i robociznę. Nie obejmuje naprawy w miejscu instalacji. Warunki mogą się różnić w zależności od kraju. Obowiązują pewne ograniczenia i wyłączenia. |
| Ilość głośników | 2 |
| Kod unspsc | 43211503 |
Moc
| Port ładowania USB typu C | Tak |
| Zasilanie USB | Tak |
| Obsługiwana moc adaptera AC | 45 W |
| Częstotliwość adaptera AC | 50 - 60 Hz |
| Napięcie wejściowe adaptera AC | 100 - 240 V |
Klawiatura
| Nazwa koloru klawiatury | Flint opaque |
| Pełnowymiarowa klawiatura | Tak |
| Klawiatura z podświetleniem | Tak |
| Klawiatura odporna na ciecz | Tak |
| Klawiatura numeryczna | Tak |
| Urządzenie wskazujące | Touchpad |
Szczegóły techniczne
| Adres URL Ogólnego rozporządzenia o bezpieczeństwie produktów (GPSR) | https://support.hp.com/gb-en/product/setup-user-guides/hp-color-laserjet-professional-cp5225-printer-series/model/3974356?sku=CE710A ; https://kaas.hpcloud.hp.com/pdf-public/pdf_10340661_en-US-1.pdf |
Cechy charakterystyczne marki
| HP GTIN (EAN/UPC) | 886111334971 |
| Segment HP | Biznes |
| HP Smart AC Adapter | Tak |
Zrównoważony rozwój
| Zgodność z zasadami zrównoważonego rozwoju | Tak |
Audio
| Ilość wbudowanych mikrofonów | 2 |
| Ilość wbudowanych głośników | 2 |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wbudowany mikrofon | Tak |
Wyświetlacz
| Przestrzeń barw RGB | NTSC |
| Typ matrycy | IPS |
| Długość przekątnej ekranu (cm) | 39,6 cm |
| Ekran matowy | Tak |
| Pokrycie NTSC (typowe) | 45% |
| Jasność | 300 cd/m² |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Technologia ramki ekranu wyświetlacza | Narrow Border |
| Paleta barw | 45% |
| Przekątna ekranu | 15,6" |
| Typ HD | Full HD |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 px |
Kamera
| Typ przedniej kamery | HD |
| Rozdzielczość aparatu - przód | 1280 x 720 px |
| Przednia kamera | Tak |
Sieć
| Wersja Bluetooth | 5.4 |
| Łączność z siecią komórkową | Nie |
| Model kontrolera WLAN | Realtek RTL8852BE-VT |
| Producent karty WLAN | Realtek |
| Podstawowy standard Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Typ anteny | 2x2 |
| Bluetooth | Tak |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Wi-Fi | Tak |
Bateria
| Pojemność baterii | 41 Wh |
| Ilość komór baterii | 3 |
| Waga baterii/akumulatora | 190 g |
| Rodzaj baterii | Litowo-polimerowa (LiPo) |
Nośnik danych
| Pojemność pamięci SSD | 512 GB |
| Interfejs pamięci SSD | PCI Express |
| Liczba zainstalowanych dysków SSD | 1 |
| Całkowita pojemność dysków SSD | 512 GB |
| NVMe | Tak |
| Napęd optyczny | Nie |
| Nośniki | SSD |
| Całkowita pojemność dysków | 512 GB |
Porty i interfejsy
| Tryb alternatywny portu DisplayPort USB typu C | Tak |
| Porty USB Sleep-and-Charge | 1 |
| Funkcja USB Sleep-and-Charge | Tak |
| Wersja HDMI | 1.4b |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 2 |
| Mikrofon | Tak |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Typu-C | 1 |
| Port dla zestaw słuchawka/mikrofon | Tak |
Grafika
| Dedykowana karta graficzna | Nie |
| Typ zintegrowanej karty graficznej | AMD Radeon Graphics |
| Producent wbudowanego procesora graficznego | AMD |
| Model dedykowanej karty graficznej | Niedostępny |
| Model wbudowanej karty graficznej | AMD Radeon 660M |
| Wbudowana karta graficzna | Tak |
Waga i rozmiary
| Wysokość (z tyłu) | 1,57 cm |
| Wysokość (z przodu) | 1,17 cm |
| Głębokość produktu | 236 mm |
| Szerokość produktu | 359,8 mm |
| Waga produktu | 1,66 kg |
Konstrukcja
| Typ produktu | Laptop |
| Nazwa koloru | Turbo silver |
| Oryginalna nazwa marki | HP |
| Kolor produktu | Srebrny |
Pamięć
| Układ pamięci | 1 x 8 GB |
| Gniazda pamięci | SO-DIMM x 2 |
| Prędkość zegara pamięci | 4800 MHz |
| Rodzaj pamięci | SO-DIMM |
| Typ pamięci RAM | DDR5-SDRAM |
| Pamięć RAM | 8 GB |
Zawartość opakowania
| Klawiatura w zestawie | Tak |
Ochrona
| Ochrona hasłem | Tak |
Oprogramowanie
| Zainstalowany system operacyjny | Windows 11 Home PL |
Procesor
| Maksymalne taktowanie procesora | 4,5 GHz |
| Liczba rdzeni procesora | 6 |
| Typ pamięci procesora | L3 |
| Model procesora | 7535U |
| Liczba wątków | 12 |
| Producent procesora | AMD |
| Cache procesora | 16 MB |
| Typ procesora | AMD Ryzen™ 5 |
Dane opakowania
| Głębokość opakowania | 483 mm |
| Szerokość opakowania | 69 mm |
| Wysokość opakowania | 305 mm |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].