HP-
HP Elitebook X G1i Flip Ultra 5 228V 14.0"WUXGA Touch IPS AG 400 nits 32GB LPDDR5x SSD512 Intel Arc Cam 5 Mpx AI 68Wh W11Pro Atmospheric Blue 3Y OnSite
8 903,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Konstrukcja
| Oryginalna nazwa marki | HP |
| Kolor produktu | Niebieski |
| Typ produktu | Hybryda (2w1) |
| Nazwa koloru | Atmospheric blue |
Wyświetlacz
| Ekran matowy | Tak |
| Rozdzielczość | 1920 x 1200 px |
| Ekran dotykowy | Tak |
| Przekątna ekranu | 14" |
| Typ matrycy | IPS |
| Jasność | 400 cd/m² |
| Długość przekątnej ekranu (cm) | 35,6 cm |
| Typ HD | WUXGA |
Klawiatura
| Dodatkowe cechy klawiatury | Odporność na zalanie |
| Model urządzenia wejściowego | Klawiatura HP Premium |
| Klawiatura odporna na ciecz | Tak |
| Klawiatura z podświetleniem | Tak |
| Nazwa koloru klawiatury | Atmosphere blue |
Sieć
| Producent karty WLAN | Intel |
| Typ anteny | 2x2 |
| Bluetooth | Tak |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 7 (802.11be) |
Grafika
| Producent wbudowanego procesora graficznego | Intel |
| Wbudowana karta graficzna | Tak |
Zrównoważony rozwój
| Zgodność z zasadami zrównoważonego rozwoju | Tak |
Kamera
| Przednia kamera | Tak |
Procesor
| Typ pamięci procesora | L3 |
| Liczba wątków | 8 |
| Liczba rdzeni procesora | 8 |
| Model procesora | 228V |
| Typ procesora | Intel Core Ultra 5 |
| Producent procesora | Intel |
| Maksymalne taktowanie procesora | 4,5 GHz |
| Cache procesora | 8 MB |
Moc
| Częstotliwość adaptera AC | 50 - 60 Hz |
| Napięcie wejściowe adaptera AC | 100 - 240 V |
Oprogramowanie
| Zainstalowany system operacyjny | Windows 11 Pro PL |
| Copilot+ PC | Tak |
Nośnik danych
| NVMe | Tak |
| Liczba zainstalowanych dysków SSD | 1 |
| Całkowita pojemność dysków SSD | 512 GB |
| Całkowita pojemność dysków | 512 GB |
| Pojemność pamięci SSD | 512 GB |
| Nośniki | SSD |
| Interfejs pamięci SSD | PCI Express |
Wydajność
| Żyroskop | Tak |
| Czujnik Halla | Tak |
Waga i rozmiary
| Głębokość produktu | 219,9 mm |
| Szerokość produktu | 313,9 mm |
| Wysokość (z przodu) | 1,05 cm |
| Wysokość (z tyłu) | 1,47 cm |
Audio
| Wbudowane głośniki | Tak |
Ochrona
| Ochrona hasłem | Tak |
Bateria
| Ilość komór baterii | 6 |
| Rodzaj baterii | Litowo-polimerowa (LiPo) |
| Pojemność baterii | 68 Wh |
Cechy charakterystyczne marki
| Segment HP | Biznes |
Certyfikaty
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Certyfikaty zgodności | RoHS |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].