HP-
HP Elitebook X G1i Ultra 7 258V 14.0"2.5K IPS120Hz 400nits 120Hz AG 32GB LPDDR5x-8533 SSD1TB Intel Arc W11P 3Y OnSite
9 137,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Pozostałe funkcje
| Gwarancja producenta | Roczna (1/1/0) ograniczona gwarancja obejmuje rok gwarancji na części i robociznę. Nie obejmuje naprawy w miejscu instalacji. Warunki mogą się różnić w zależności od kraju. Obowiązują pewne ograniczenia i wyłączenia. |
Moc
| Częstotliwość adaptera AC | 50 - 60 Hz |
| Obsługiwana moc adaptera AC | 65 W |
| Napięcie wejściowe adaptera AC | 100 - 240 V |
| Zasilanie USB | Tak |
| Port ładowania USB typu C | Tak |
Sieć
| Bluetooth | Tak |
| Podstawowy standard Wi-Fi | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Typ anteny | 2x2 |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Model kontrolera WLAN | Intel Wi-Fi 7 BE201 |
| Producent karty WLAN | Intel |
| Wersja Bluetooth | 5.4 |
Porty i interfejsy
| Wersja HDMI | 2.1 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 1 |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Typu-C | 1 |
| Funkcja USB Sleep-and-Charge | Tak |
| Tryb alternatywny portu DisplayPort USB typu C | Tak |
| Ilość portów Thunderbolt 4 | 2 |
| Porty USB Sleep-and-Charge | 2 |
| Technologia Intel® Thunderbolt 4 | Tak |
Oprogramowanie
| Zainstalowany system operacyjny | Windows 11 Pro PL |
| Copilot+ PC | Tak |
Wyświetlacz
| Typ HD | 2.5K |
| Rozdzielczość | 2560 x 1600 px |
| Typ matrycy | IPS |
| Przekątna ekranu | 14" |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Maksymalna częstotliwość odświeżania | 120 Hz |
| Jasność | 400 cd/m² |
| Długość przekątnej ekranu (cm) | 35,6 cm |
Konstrukcja
| Typ produktu | Laptop |
| Rok wprowadzenia | 2025 |
| Oryginalna nazwa marki | HP |
| Nazwa koloru | Srebrny lodowiec |
Waga i rozmiary
| Szerokość produktu | 313,9 mm |
| Głębokość produktu | 219,9 mm |
| Wysokość (z przodu) | 1,05 cm |
| Wysokość (z tyłu) | 1,49 cm |
Klawiatura
| Urządzenie wskazujące | Clickpad |
| Klawiatura odporna na ciecz | Tak |
| Klawiatura z podświetleniem | Tak |
| Model urządzenia wejściowego | Klawiatura HP Premium |
| Nazwa koloru klawiatury | Szary |
Kamera
| Przednia kamera | Tak |
| Rozdzielczość przedniej kamery | 5 Mpix |
| Kamera na podczerwień (IR) | Tak |
Procesor
| Model procesora | 258V |
| Liczba rdzeni procesora | 8 |
| Maksymalne taktowanie procesora | 4,8 GHz |
| Producent procesora | Intel |
| Typ pamięci procesora | L3 |
| Typ procesora | Intel Core Ultra 7 |
| Cache procesora | 12 MB |
| Liczba wątków | 8 |
Grafika
| Wbudowana karta graficzna | Tak |
| Model wbudowanej karty graficznej | Intel Arc Graphics |
| Producent wbudowanego procesora graficznego | Intel |
Ochrona
| Czytnik linii papilarnych | Tak |
| Ochrona hasłem | Tak |
Pamięć
| Pamięć RAM | 32 GB |
| Rodzaj pamięci | Zintegrowana |
| Typ pamięci RAM | LPDDR5x-SDRAM |
| Prędkość zegara pamięci | 8533 MHz |
| Układ pamięci | Not available |
Nośnik danych
| Całkowita pojemność dysków | 1 TB |
| Nośniki | SSD |
| Całkowita pojemność dysków SSD | 1 TB |
| Liczba zainstalowanych dysków SSD | 1 |
| Interfejs pamięci SSD | PCI Express |
| Pojemność pamięci SSD | 1 TB |
| NVMe | Tak |
Bateria
| Pojemność baterii | 68 Wh |
| Rodzaj baterii | Litowo-polimerowa (LiPo) |
| Ilość komór baterii | 6 |
Wydajność
| Żyroskop | Tak |
| Czujnik Halla | Tak |
| Czujnik temperatury | Tak |
Audio
| Ilość wbudowanych głośników | 4 |
| Ilość wbudowanych mikrofonów | 2 |
| Wbudowane głośniki | Tak |
Cechy charakterystyczne marki
| Segment HP | Biznes |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 886111334971 |
Szczegóły techniczne
| Adres URL Ogólnego rozporządzenia o bezpieczeństwie produktów (GPSR) | https://support.hp.com/gb-en/product/setup-user-guides/hp-color-laserjet-professional-cp5225-printer-series/model/3974356?sku=CE710A ; https://kaas.hpcloud.hp.com/pdf-public/pdf_10340661_en-US-1.pdf |
Ślad węglowy
| Emisja dwutlenku węgla, produkcja (kg CO2e) | 377 |
| Emisja dwutlenku węgla, logistyka (kg CO2e) | 50 |
| Całkowita emisja dwutlenku węgla w fazie bez użytkowania (kg CO2e) | 1524 |
| Całkowity ślad węglowy (kg of CO2e) | 4,5 |
Certyfikaty
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Certyfikaty zgodności | RoHS |
Zrównoważony rozwój
| Zrównoważone technologie i materiały | Produkt z certyfikatem Forest First |
| Zgodność z zasadami zrównoważonego rozwoju | Tak |
Procesor neuronowy (NPU)
| Wydajność NPU do | 47 TOPs |
| Jednostka procesora neuronowego (NPU) | Intel AI Boost |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].