HP-
HP Envy x360 14-fa0016nw Ryzen 7 8840HS 14"WUXGA Touch 300nits 16GB LPDDR5-6400 SSD512 Radeon 780M Cam 5 Mpx IR 59Wh Win11 Meteor Silver Aluminum 2Y
4 678,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Pozostałe funkcje
| Gwarancja producenta | 2-letnia (2/2/0) ograniczona gwarancja obejmuje 2 lata gwarancji na części i robociznę. Brak opcji naprawy na miejscu. Warunki mogą różnić się w zależności od kraju. Obowiązują pewne ograniczenia i wyłączenia. |
| Kod unspsc | 43211503 |
Porty i interfejsy
| Wersja HDMI | 2.1 |
| Port dla zestaw słuchawka/mikrofon | Tak |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Typu-A | 2 |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Mikrofon | Tak |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Typu-C | 2 |
| Tryb alternatywny portu DisplayPort USB typu C | Tak |
| Porty USB Sleep-and-Charge | 3 |
| Funkcja USB Sleep-and-Charge | Tak |
Grafika
| Producent wbudowanego procesora graficznego | AMD |
| Model wbudowanej karty graficznej | AMD Radeon Graphics |
| Dedykowana karta graficzna | Nie |
| Model dedykowanej karty graficznej | Niedostępny |
| Typ zintegrowanej karty graficznej | AMD Radeon Graphics |
| Wbudowana karta graficzna | Tak |
| AMD FreeSync | Tak |
Dane opakowania
| Waga wraz z opakowaniem | 2,24 kg |
| Wysokość opakowania | 280 mm |
| Głębokość opakowania | 380 mm |
| Szerokość opakowania | 80 mm |
Sieć
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Wi-Fi | Tak |
| Podstawowy standard Wi-Fi | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Typ anteny | 2x2 |
| Bluetooth | Tak |
| Wersja Bluetooth | 5.4 |
| Producent karty WLAN | MediaTek |
| Model kontrolera WLAN | MediaTek MT7925 |
| Łączność z siecią komórkową | Nie |
Procesor
| Taktowanie procesora | 3,3 GHz |
| Typ pamięci procesora | L3 |
| Liczba wątków | 16 |
| Cache procesora | 16 MB |
| Producent procesora | AMD |
| Maksymalne taktowanie procesora | 5,1 GHz |
| Typ procesora | AMD Ryzen™ 7 |
| Liczba rdzeni procesora | 8 |
| Model procesora | 8840HS |
| Generacja procesora | AMD Ryzen 8000 Series |
Wyświetlacz
| Technologia ramki ekranu wyświetlacza | Micro-Edge |
| Natywna proporcja obrazu | 16:10 |
| Pokrycie sRGB (typowe) | 62,5% |
| Typ HD | 2K |
| Rozdzielczość | 1920 x 1200 px |
| Przekątna ekranu | 14" |
| Typ szkła ekranu wyświetlacza | Gorilla Glass |
| Długość przekątnej ekranu (cm) | 35,6 cm |
| Jasność | 300 cd/m² |
| Typ matrycy | IPS |
| Paleta barw | 62,5% |
| Ekran dotykowy | Tak |
| Przestrzeń barw RGB | sRGB |
Kamera
| Przednia kamera | Tak |
| Kamera na podczerwień (IR) | Tak |
| Rozdzielczość przedniej kamery | 5 Mpix |
Cechy charakterystyczne marki
| HP Software provided | HP Support Assistant; HP Connection Optimizer; OMEN Gaming Hub; myHP |
| HP Security tools | Przycisk wyciszenia mikrofonu; Przysłona prywatności kamery; Obsługa modułu Trusted Platform Module (oprogramowanie układowe TPM) |
| Segment HP | Dom |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 886111334971 |
| HP Audio Boost | Tak |
| HP Imagepad | Tak |
| Sztuczna inteligencja HP | AI PC |
| HP speaker type | HP Dual Speakers |
| HP front camera | HP Webcam 5MP |
Waga i rozmiary
| Waga produktu | 1,39 kg |
| Wysokość produktu | 16,9 mm |
| Szerokość produktu | 313,3 mm |
| Głębokość produktu | 218,9 mm |
Ślad węglowy
| Całkowity ślad węglowy (kg of CO2e) | 4,5 |
| Emisja dwutlenku węgla, produkcja (kg CO2e) | 377 |
| Emisje dwutlenku węgla po zakończeniu eksploatacji (kg CO2e) | 0,6 |
| Emisja dwutlenku węgla, logistyka (kg CO2e) | 50 |
| Całkowita emisja dwutlenku węgla w fazie bez użytkowania (kg CO2e) | 1524 |
Audio
| Wbudowany mikrofon | Tak |
| System dźwięku | DTS:X Ultra |
| Ilość wbudowanych głośników | 2 |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Ilość wbudowanych mikrofonów | 2 |
Nośnik danych
| Napęd optyczny | Nie |
| Nośniki | SSD |
| Całkowita pojemność dysków | 512 GB |
| Typ dysku SSD | M.2 |
| Interfejs pamięci SSD | PCI Express 4.0 |
| Pojemność pamięci SSD | 512 GB |
| Liczba zainstalowanych dysków SSD | 1 |
| NVMe | Tak |
| Całkowita pojemność dysków SSD | 512 GB |
Konstrukcja
| Oryginalna nazwa marki | HP |
| Rodzaj produktu | Pokrywa i obramowanie klawiatury wykończone matowym lakierem, podstawa teksturowana |
| Kolor produktu | Srebrny |
| Rok wprowadzenia | 2024 |
| Typ produktu | Hybryda (2w1) |
| Nazwa koloru | Meteor silver |
Pamięć
| Prędkość zegara pamięci | 6400 MHz |
| Rodzaj pamięci | Zintegrowana |
| Pamięć RAM | 16 GB |
| Typ pamięci RAM | LPDDR5-SDRAM |
| Maksymalna pojemność pamięci | 16 GB |
| Układ pamięci | Not available |
Klawiatura
| Klawiatura numeryczna | Nie |
| Urządzenie wskazujące | Touchpad |
| Nazwa koloru klawiatury | Szary |
| Klawiatura z podświetleniem | Tak |
| Pełnowymiarowa klawiatura | Tak |
Bateria
| Rodzaj baterii | Litowo-polimerowa (LiPo) |
| Pojemność baterii | 59 Wh |
| Czas szybkiego ładowania (50%) | 30 min |
| Czas pracy na zasilaniu akumulatorowym | 14,75 h |
| Szybkie ładowanie | Tak |
| Ilość komór baterii | 3 |
| Maksymalny czas odtwarzania wideo | 17,5 h |
Moc
| Napięcie wejściowe adaptera AC | 100 - 240 V |
| Obsługiwana moc adaptera AC | 65 W |
| Port ładowania USB typu C | Tak |
| Częstotliwość adaptera AC | 50 - 60 Hz |
| Zasilanie USB | Tak |
Oprogramowanie
| Oprogramowanie próbne | McAfee Online Protection 30-day trial |
| Zainstalowany system operacyjny | Windows 11 Home PL |
| Oprogramowanie przed instalacją | HP PC Hardware Diagnostics UEFI; HP Support Assistant; HP JumpStarts; HP Cloud Recovery |
Wydajność
| Czujnik temperatury | Tak |
| Układ płyty głównej | AMD SoC |
| Akcelerometr | Tak |
| Żyroskop | Tak |
Szczegóły techniczne
| Adres URL Ogólnego rozporządzenia o bezpieczeństwie produktów (GPSR) | https://support.hp.com/gb-en/product/setup-user-guides/hp-color-laserjet-professional-cp5225-printer-series/model/3974356?sku=CE710A ; https://kaas.hpcloud.hp.com/pdf-public/pdf_10340661_en-US-1.pdf |
Procesor neuronowy (NPU)
| Jednostka procesora neuronowego (NPU) | AMD Ryzen AI |
| Wydajność NPU do | 16 TOPs |
Ochrona
| Moduł TPM (Trusted Platform Module) | Tak |
| Ochrona hasłem | Tak |
Zrównoważony rozwój
| Zrównoważone technologie i materiały | Produkt z certyfikatem Forest First |
| Zgodność z zasadami zrównoważonego rozwoju | Tak |
Zawartość opakowania
| Klawiatura w zestawie | Tak |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].