HP-
HP Klawiatura ergonomiczna bezprzewodowa + numeryczna 965 7E756AA czarna
544,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Cechy charakterystyczne marki
| HP GTIN (EAN/UPC) | 886111334971 |
Szczegóły techniczne
| Adres URL Ogólnego rozporządzenia o bezpieczeństwie produktów (GPSR) | https://kaas.hpcloud.hp.com/pdf-public/pdf_11069394_en-US-1.pdf |
Waga i rozmiary
| Waga klawiatury | 933 g |
| Wymiary klawiatury (SxGxW) | 398,77 x 233,57 x 39,2 mm |
| Waga produktu | 926 g |
Wymagania systemowe
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Tak |
| Pozostałe obsługiwane systemy operacyjne | ChromeOS |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 10 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 11 |
Klawiatura
| Urządzenie wskazujące | Nie |
| Zastosowanie | Dom |
| Typ klawiatury | Membranowa |
| Głębokość naciśnięcia klawisza | 2 mm |
| Interfejs urządzenia | RF Wireless + Bluetooth |
| Rozmiar klawiatury | Pełnowymiarowy (100%) |
| Sposób łączności | Bezprzewodowy |
| Klawiatura numeryczna | Tak |
| Kraj pochodzenia | Chiny |
| Żywotność klawiszy klawiatury | 12 milionów znaków |
Cechy
| Zasięg bezprzewdowego router'a | 10 m |
Konstrukcja
| Podświetlenie | Nie |
| Kolor produktu | Czarny |
| Segment HP | Biznes |
Zawartość opakowania
| Liczba dołączonych produktów | 2 szt. |
| Odbiornik dołączony | Tak |
| Baterie w zestawie | Tak |
| Interfejs odbiornika bezprzewodowego | USB Typu-A |
Moc
| Liczba baterii (klawiatura) | 2 |
| Rodzaj zasilania | Bateria |
| Typ baterii klawiatury | AA |
Dane opakowania
| Waga wraz z opakowaniem | 1,68 kg |
| Szerokość opakowania | 270 mm |
| Wysokość opakowania | 64 mm |
Myszka
| Dołączona myszka | Nie |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].