LEV
Lenovo Slim DVD Burner DB665 888015471
204,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Wydajność
| Obsługa typów dysków | DVD-ROM |
| Obsługa typów dysków | DVD-RAM |
| Przeznaczenie | Komputer stacjonarny/Laptop |
| Obsługa typów dysków | CD-ROM |
| Obsługa typów dysków | CD-R |
| Obsługa typów dysków | CD-RW |
| Obsługa typów dysków | DVD+RW |
| Obsługa typów dysków | DVD-R DL |
| Obsługa typów dysków | DVD-RW |
| Obsługa typów dysków | DVD-R |
| Obsługa typów dysków | DVD+R |
| Napęd optyczny | DVD±RW |
Waga i rozmiary
| Głębokość produktu | 137 mm |
| Szerokość produktu | 144 mm |
| Waga produktu | 200 g |
| Wysokość produktu | 14 mm |
Konstrukcja
| Wewnętrzny | Nie |
| Kolor produktu | Czarny |
Czas dostępu
| Średni losowy czas dostępu | 160 ms |
| Średni losowy czas dostępu | 140 ms |
Warunki pracy
| Zakres wilgotności względnej | 15 - 85% |
Pozostałe funkcje
| Pamięć cache | 0,75 MB |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].