HP-
HP Niszczarka ONESHRED 16MC, mikrościnki, P-5, 16 kart., 30l, jasnoszara, HPN280816MCON-14.
2 125,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Waga i rozmiary
| Szerokość produktu | 424,3 mm |
| Głębokość produktu | 295 mm |
| Wysokość produktu | 644,5 mm |
| Waga produktu | 18,4 kg |
Wydajność
| Moc | 680 W |
| Napięcie | 220 - 240 V |
| Częstotliwość | 50 Hz |
| Niszczenie zszywek | Tak |
| Niszczenie papieru | Tak |
| Wydajność rozdrabniania | 16 arkuszy |
| Niszczenie spinaczy | Tak |
| Niszczenie kart kredytowych | Tak |
| Wymiary ścinek | 2 x 15 mm |
Cechy
| Typ rozdrabniania | Rozdrabnianie mikro-cięte |
| Zabezpieczenie przed przegrzaniem | Tak |
| Kolor produktu | Jasnoszary |
| Poziom hałasu | 65 dB |
| Poziom bezpieczeństwa (papier) | P-5 |
| Koła transportowe | Tak |
| Pojemność kosza | 30 l |
| Cicha praca | Tak |
| Automatyczne cofanie | Tak |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Trzymać z dala od dzieci. |
| Ostrzeżenia | Nie wkładać rąk, włosów ani luźnej odzieży do otworu niszczarki. |
| Ostrzeżenia | Odłączyć urządzenie od zasilania przed czyszczeniem lub konserwacją. |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].