ACJ
Niszczarka Activejet ASH-2502C, P-4, 28 l, ścinki 4x40 mm, 25 kartek, czarna
1 178,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Certyfikaty
| Certyfikaty | TÜV Rheinland GS |
Cechy
| Typ rozdrabniania | Rozdrabnianie krzyżowe |
| Niszczenie spinaczy | Tak |
| Wysuwany pojemnik | Tak |
| Pojemność kosza | 28 l |
| Liczba kół | 4 szt. |
| Poziom bezpieczeństwa (papier) | P-4 |
| Bieg wsteczny | Tak |
| Gramatura | 80 g/m² |
| Okienko | Tak |
| Szerokość robocza | 22,8 cm |
| Rodzaj cięcia | Cięcie krzyżowe |
| Wymiary ścinek | 4x40 mm |
| Niszczenie kart kredytowych | Tak |
| Automatyczne włączanie/wyłączanie | Tak |
| Wydajność rozdrabniania | 25 arkusze |
| Niszczenie papieru | Tak |
| Niszczenie płyt CD | Tak |
| Prędkość niszczenia | 2000 mm/min |
| Niszczenie zszywek | Tak |
| Cykl pracy | 30 min |
| Wskaźnik zapełnienia kosza | Tak |
| Dodatkowe informacje | Czas chłodzenia: 60 min |
| Dodatkowe informacje | Aby zachować wydajność i trwałość niszczarki, regularnie smaruj ją specjalnym olejem lub używaj papieru nasączonego olejem. |
| Dodatkowe informacje | Funkcja cofania automatyczna lub ręczna |
| Kolor produktu | Czarny |
| Kolor produktu | Srebrny |
| Typ produktu | Niszczarka do dokumentów |
| Koła transportowe | Tak |
| Poziom hałasu | 60 dB |
| Uchwyt(y) | Tak |
| Typ kontroli | Przyciski, Dotyk |
| Zabezpieczenie przed przegrzaniem | Tak |
Moc
| Tryb oszczędzania energii | Tak |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 Hz |
| Napięcie wejściowe AC | 220-240 V |
| Prąd | 3 A |
Szczegóły techniczne
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | CE |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Odłączyć urządzenie od zasilania przed czyszczeniem lub konserwacją. |
| Ostrzeżenia | Trzymać z dala od dzieci. |
| Ostrzeżenia | Nie wkładać rąk, włosów ani luźnej odzieży do otworu niszczarki. |
Waga i rozmiary
| Waga wraz z opakowaniem | 20,9 kg |
| Waga produktu | 19,5 kg |
| Wysokość opakowania | 641 mm |
| Szerokość opakowania | 433 mm |
| Szerokość produktu | 360 mm |
| Głębokość opakowania | 364 mm |
| Wysokość produktu | 602 mm |
| Głębokość produktu | 286 mm |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].