HP-
HP NISZCZARKA ONESHRED 8CC, ŚCINKI, P-4, 8 kartek, 15L, CZARNA
446,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Wydajność
| Niszczenie płyt CD | Nie |
| Niszczenie kart kredytowych | Tak |
| Wydajność rozdrabniania | 8 arkuszy |
| Wymiary ścinek | 5 x 18 mm |
| Niszczenie papieru | Tak |
| Niszczenie spinaczy | Tak |
| Niszczenie zszywek | Tak |
Cechy
| Podajnik papieru | Automatyczny |
| Wysuwany pojemnik | Tak |
| Bieg wsteczny | Tak |
| Koła transportowe | Nie |
| Automatyczne włączanie/wyłączanie | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Kolor produktu | Szary |
| Poziom bezpieczeństwa (papier) | P-4 |
| Pojemność kosza | 15 l |
| Zabezpieczenie przed przegrzaniem | Tak |
| Podajnik papieru | Ręczny |
| Cicha praca | Tak |
| Typ rozdrabniania | Rozdrabnianie mikro-cięte |
Waga i rozmiary
| Waga produktu | 4,3 kg |
| Głębokość produktu | 190 mm |
| Wysokość produktu | 416 mm |
| Szerokość produktu | 330 mm |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Nie wkładać rąk, włosów ani luźnej odzieży do otworu niszczarki. |
| Ostrzeżenia | Trzymać z dala od dzieci. |
| Ostrzeżenia | Odłączyć urządzenie od zasilania przed czyszczeniem lub konserwacją. |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].