HP-
HP OmniBook 7 16-az0222nw Core 5 210H 16"2K 300nits AG 16GB DDR5 5200 SSD512 Intel Graphics Cam 5 Mpx IR 70Wh Win11 Glacial Silver 2Y
3 833,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Pozostałe funkcje
| Gwarancja producenta | 2-letnia (2/2/0) ograniczona gwarancja obejmuje 2 lata gwarancji na części i robociznę. Brak opcji naprawy na miejscu. Warunki mogą różnić się w zależności od kraju. Obowiązują pewne ograniczenia i wyłączenia. |
| Kod unspsc | 43211503 |
Oprogramowanie
| Oprogramowanie przed instalacją | HP PC Hardware Diagnostics UEFI; HP Support Assistant; HP JumpStarts; HP Cloud Recovery |
| Zainstalowany system operacyjny | Windows 11 Home PL |
| Oprogramowanie próbne | 100 GB pamięci masowej Dropbox przez 3 miesiące |
Nośnik danych
| Pojemność pamięci SSD | 512 GB |
| NVMe | Tak |
| Liczba zainstalowanych dysków SSD | 1 |
| Całkowita pojemność dysków SSD | 512 GB |
| Typ dysku SSD | M.2 |
| Interfejs pamięci SSD | PCI Express 4.0 |
| Nośniki | SSD |
| Całkowita pojemność dysków | 512 GB |
| Napęd optyczny | Nie |
Wyświetlacz
| Jasność | 300 cd/m² |
| Typ matrycy | IPS |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Paleta barw | 62,5% |
| Technologia ramki ekranu wyświetlacza | Micro-Edge |
| Długość przekątnej ekranu (cm) | 40,6 cm |
| Pokrycie sRGB (typowe) | 62,5% |
| Przestrzeń barw RGB | sRGB |
| Natywna proporcja obrazu | 16:10 |
| Rozdzielczość | 1920 x 1200 px |
| Przekątna ekranu | 16" |
| Typ HD | 2K |
Sieć
| Model kontrolera WLAN | Intel Wi-Fi 6E AX211 |
| Wersja Bluetooth | 5.3 |
| Łączność z siecią komórkową | Nie |
| Producent karty WLAN | Intel |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Typ anteny | 2x2 |
| Bluetooth | Tak |
| Wi-Fi | Tak |
| Podstawowy standard Wi-Fi | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
Procesor
| Wydajność-rdzeń Maks. częstotliwość Turbo | 3,6 GHz |
| Podstawowa moc procesora | 45 W |
| Wydajne rdzenie | 4 |
| Maksymalna moc turbo | 115 W |
| Generacja procesora | Intel Core (Series 2) |
| Częstotliwość podstawowa rdzenia o wysokiej wydajności | 1,6 GHz |
| Częstotliwość podstawowa rdzenia o wysokiej wydajności | 2,2 GHz |
| Efektywne rdzenie | 4 |
| Model procesora | 210H |
| Liczba rdzeni procesora | 8 |
| Typ procesora | Intel Core 5 |
| Cache procesora | 12 MB |
| Liczba wątków | 12 |
| Typ pamięci procesora | L3 |
| Producent procesora | Intel |
| Maksymalne taktowanie procesora | 4,8 GHz |
Ochrona
| Ochrona hasłem | Tak |
| Moduł TPM (Trusted Platform Module) | Tak |
Audio
| Ilość wbudowanych głośników | 2 |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Ilość wbudowanych mikrofonów | 2 |
| Wbudowany mikrofon | Tak |
| System dźwięku | DTS:X Ultra |
Pamięć
| Układ pamięci | 2 x 8 GB |
| Typ pamięci RAM | DDR5-SDRAM |
| Pamięć RAM | 16 GB |
| Bez ECC | Tak |
| Prędkość zegara pamięci | 5200 MHz |
| Rodzaj pamięci | SO-DIMM |
Bateria
| Czas pracy na zasilaniu akumulatorowym | 11 h |
| Ilość komór baterii | 4 |
| Szybkie ładowanie | Tak |
| Maksymalny czas odtwarzania wideo | 15,75 h |
| Czas szybkiego ładowania (50%) | 30 min |
| Pojemność baterii | 70 Wh |
| Rodzaj baterii | Litowo-polimerowa (LiPo) |
Cechy charakterystyczne marki
| HP Imagepad | Tak |
| HP Support Assistant | Tak |
| HP Connection Optimizer | Tak |
| HP front camera | HP Webcam 5MP |
| HP Software provided | HP Support Assistant; HP Connection Optimizer; OMEN Gaming Hub; myHP |
| Segment HP | Dom |
| HP Security tools | Przycisk wyciszenia mikrofonu; Przysłona prywatności kamery; Obsługa modułu Trusted Platform Module (oprogramowanie układowe TPM) |
| HP Audio Boost | Tak |
| HP speaker type | HP Dual Speakers |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 886111334971 |
Porty i interfejsy
| Porty USB Sleep-and-Charge | 2 |
| Tryb alternatywny portu DisplayPort USB typu C | Tak |
| Funkcja USB Sleep-and-Charge | Tak |
| Ilość portów USB4 Gen 3x2 | 1 |
| Technologia Intel® Thunderbolt 4 | Tak |
| Ilość portów Thunderbolt 4 | 1 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Typu-A | 1 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Typu-C | 1 |
| Port dla zestaw słuchawka/mikrofon | Tak |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 1 |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Wersja HDMI | 2.1 |
| Mikrofon | Tak |
Kamera
| Kamera na podczerwień (IR) | Tak |
| Rozdzielczość przedniej kamery | 5 Mpix |
| Przednia kamera | Tak |
Zawartość opakowania
| Klawiatura w zestawie | Tak |
Moc
| Zasilanie USB | Tak |
| Port ładowania USB typu C | Tak |
| Obsługiwana moc adaptera AC | 100 W |
| Napięcie wejściowe adaptera AC | 100 - 240 V |
| Częstotliwość adaptera AC | 50 - 60 Hz |
Klawiatura
| Klawiatura z podświetleniem | Tak |
| Pełnowymiarowa klawiatura | Tak |
| Nazwa koloru klawiatury | Szary |
| Urządzenie wskazujące | Touchpad |
| Klawiatura numeryczna | Tak |
Konstrukcja
| Nazwa koloru | Srebrny lodowiec |
| Oryginalna nazwa marki | HP |
| Rok wprowadzenia | 2025 |
| Rodzaj produktu | Pokrywa i obramowanie klawiatury wykończone matowym lakierem, podstawa teksturowana |
| Typ produktu | Laptop |
| Kolor produktu | Srebrny |
Zrównoważony rozwój
| Zrównoważone technologie i materiały | Produkt z certyfikatem Forest First |
| Zgodność z zasadami zrównoważonego rozwoju | Tak |
Grafika
| Producent wbudowanego procesora graficznego | Intel |
| Typ zintegrowanej karty graficznej | Intel Graphics |
| Model wbudowanej karty graficznej | Intel Graphics |
| Wbudowana karta graficzna | Tak |
| Model dedykowanej karty graficznej | Niedostępny |
| Dedykowana karta graficzna | Nie |
Szczegóły techniczne
| Adres URL Ogólnego rozporządzenia o bezpieczeństwie produktów (GPSR) | https://support.hp.com/gb-en/product/setup-user-guides/hp-color-laserjet-professional-cp5225-printer-series/model/3974356?sku=CE710A ; https://kaas.hpcloud.hp.com/pdf-public/pdf_10340661_en-US-1.pdf |
Dane opakowania
| Wysokość opakowania | 303 mm |
| Głębokość opakowania | 423 mm |
| Szerokość opakowania | 80 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 3,42 kg |
Waga i rozmiary
| Wysokość produktu | 15 mm |
| Szerokość produktu | 357,8 mm |
| Waga produktu | 1,91 kg |
| Głębokość produktu | 254,8 mm |
Wydajność
| Układ płyty głównej | Intel SoC |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].