HP-
HP OmniBook Flip 14-FK0013D Ryzen AI 5 340 14" WUXGA Touch IPS 16GB SSD512 BT BLKB x360 Win11 Meteor Silver (REPACK) 2Y
3 313,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Sieć
| Producent karty WLAN | MediaTek |
| Model kontrolera WLAN | MediaTek MT7922 |
| Podstawowy standard Wi-Fi | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Wi-Fi | Tak |
| Wersja Bluetooth | 5.3 |
| Bluetooth | Tak |
Grafika
| Producent wbudowanego procesora graficznego | AMD |
| Wbudowana karta graficzna | Tak |
| Model wbudowanej karty graficznej | AMD Radeon 840M |
Nośnik danych
| Interfejs pamięci SSD | PCI Express |
| Liczba zainstalowanych dysków SSD | 1 |
| Całkowita pojemność dysków SSD | 512 GB |
| Nośniki | SSD |
| Pojemność pamięci SSD | 512 GB |
| Całkowita pojemność dysków | 512 GB |
Klawiatura
| Wbudowany touchpad | Tak |
| Klawiatura numeryczna | Nie |
| Podświetlana klawiatura | Tak |
Wyświetlacz
| Typ matrycy | IPS |
| Jasność | 400 cd/m² |
| Ekran dotykowy | Tak |
| Przekątna ekranu | 14" |
| Typ HD | WUXGA |
| Rozdzielczość | 1920 x 1200 px |
Kamera
| Kamera na podczerwień (IR) | Tak |
| Rozdzielczość kamery | 5 MP |
| Przednia kamera | Tak |
Ochrona
| Windows Hello | Tak |
| Wersja TPM | 2.0 |
| Złącze TPM | Tak |
Konstrukcja
| Oryginalna nazwa marki | HP |
| Kolor produktu | Srebrny |
Moc
| Zasilanie | 65 W |
Procesor
| Producent procesora | AMD |
| Typ procesora | AMD Ryzen AI 5 |
| Maksymalne taktowanie procesora | 4,8 GHz |
| Liczba wątków | 12 |
| Cache procesora | 16 MB |
| Typ pamięci procesora | L3 |
| Liczba rdzeni procesora | 6 |
| Model procesora | 340 |
Waga i rozmiary
| Szerokość produktu | 313 mm |
| Głębokość produktu | 218,5 mm |
| Wysokość produktu | 14,6 mm |
| Waga produktu | 1,39 kg |
Bateria
| Pojemność baterii | 4854 mAh |
Oprogramowanie
| Zainstalowany system operacyjny | Windows 11 Home |
Audio
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Ilość wbudowanych mikrofonów | 2 |
| Wbudowany mikrofon | Tak |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].