HP-
HP ProBook 465 G11 Ryzen 5 7535U 16"WUXGA AG IPS 16GB DDR5 SSD512 Radeon 660M 56Wh Win11 2Y OnSite Pike Silver TCO
3 768,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Pozostałe funkcje
| Gwarancja producenta | Roczna (1/1/0) ograniczona gwarancja obejmuje rok gwarancji na części i robociznę. Nie obejmuje naprawy w miejscu instalacji. Warunki mogą się różnić w zależności od kraju. Obowiązują pewne ograniczenia i wyłączenia. |
| Kod unspsc | 43211503 |
Waga i rozmiary
| Szerokość produktu | 359,4 mm |
| Głębokość produktu | 251 mm |
| Wysokość (z przodu) | 1,09 cm |
| Wysokość (z tyłu) | 1,7 cm |
Procesor
| Producent procesora | AMD |
| Typ pamięci procesora | L3 |
| Liczba rdzeni procesora | 6 |
| Typ procesora | AMD Ryzen™ 5 |
| Cache procesora | 16 MB |
| Liczba wątków | 12 |
| Maksymalne taktowanie procesora | 4,5 GHz |
| Model procesora | 7535U |
Wyświetlacz
| Rozdzielczość | 1920 x 1200 px |
| Przekątna ekranu | 16" |
| Typ HD | WUXGA |
| Przestrzeń barw RGB | NTSC |
| Pokrycie NTSC (typowe) | 45% |
| Długość przekątnej ekranu (cm) | 40,6 cm |
| Typ matrycy | IPS |
| Paleta barw | 45% |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Jasność | 300 cd/m² |
Sieć
| Technologia okablowania | 10/100/1000Base-T(X) |
| Bluetooth | Tak |
| Typ anteny | 2x2 |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 100 Mbit/s |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 1000 Mbit/s |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 10 Mbit/s |
| Podstawowy standard Wi-Fi | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Wi-Fi | Tak |
| Producent karty WLAN | MediaTek |
| Model kontrolera WLAN | RZ616 |
| Wersja Bluetooth | 5.3 |
Grafika
| Model wbudowanej karty graficznej | AMD Radeon 660M |
| Wbudowana karta graficzna | Tak |
| Typ zintegrowanej karty graficznej | AMD Radeon Graphics |
| Producent wbudowanego procesora graficznego | AMD |
Kamera
| Przednia kamera | Tak |
| Rozdzielczość aparatu - przód | 1920 x 1080 px |
| Typ przedniej kamery | Full HD |
Pamięć
| Pamięć RAM | 16 GB |
| Prędkość zegara pamięci | 4800 MHz |
| Typ pamięci RAM | DDR5-SDRAM |
| Układ pamięci | 1 x 16 GB |
| Gniazda pamięci | SO-DIMM x 2 |
Konstrukcja
| Kolor produktu | Srebrny |
| Kraj pochodzenia | Tajlandia |
| Kraj pochodzenia | Chiny |
| Układ | Clamshell |
| Pozycjonowanie na rynku | Na co dzień |
| Nazwa koloru | Pike silver |
| Typ produktu | Laptop |
| Oryginalna nazwa marki | HP |
Dane opakowania
| Głębokość opakowania | 483 mm |
| Szerokość opakowania | 69 mm |
| Wysokość opakowania | 305 mm |
Porty i interfejsy
| Mikrofon | Tak |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 2 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Typu-C | 2 |
| Wersja HDMI | 2.1 |
| Tryb alternatywny portu DisplayPort USB typu C | Tak |
Moc
| Napięcie wejściowe adaptera AC | 100 - 240 V |
| Obsługiwana moc adaptera AC | 65 W |
| Port ładowania USB typu C | Tak |
| Zasilanie USB | Tak |
| Częstotliwość adaptera AC | 50 - 60 Hz |
Bateria
| Rodzaj baterii | Litowo-jonowa (Li-Ion) |
| Pojemność baterii | 56 Wh |
| Ilość komór baterii | 3 |
Klawiatura
| Urządzenie wskazujące | Clickpad |
| Klawiatura z podświetleniem | Tak |
| Klawiatura odporna na ciecz | Tak |
Oprogramowanie
| Zainstalowany system operacyjny | Windows 11 Home PL |
Certyfikaty
| Certyfikaty zgodności | Federalna Komisja Łączności (FCC) |
| Certyfikaty zgodności | BSMI |
| Certyfikaty zgodności | CCC |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Certyfikaty zgodności | RoHS |
Ślad węglowy
| Całkowita emisja dwutlenku węgla w fazie bez użytkowania (kg CO2e) | 1524 |
| Emisja dwutlenku węgla, logistyka (kg CO2e) | 50 |
| Emisja dwutlenku węgla, produkcja (kg CO2e) | 377 |
| Emisje dwutlenku węgla po zakończeniu eksploatacji (kg CO2e) | 0,6 |
| Całkowity ślad węglowy (kg of CO2e) | 4,5 |
Szczegóły techniczne
| Adres URL Ogólnego rozporządzenia o bezpieczeństwie produktów (GPSR) | https://support.hp.com/gb-en/product/setup-user-guides/hp-color-laserjet-professional-cp5225-printer-series/model/3974356?sku=CE710A ; https://kaas.hpcloud.hp.com/pdf-public/pdf_10340661_en-US-1.pdf |
Zrównoważony rozwój
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | TCO |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | ENERGY STAR |
Cechy charakterystyczne marki
| HP GTIN (EAN/UPC) | 886111334971 |
| Segment HP | Biznes |
Audio
| Ilość wbudowanych głośników | 2 |
| Ilość wbudowanych mikrofonów | 2 |
Ochrona
| Ochrona hasłem | Tak |
| Czytnik linii papilarnych | Tak |
| Rodzaj ochrony hasłem | BIOS |
| Rodzaj ochrony hasłem | Zasilanie włączone |
Zawartość opakowania
| Klawiatura w zestawie | Tak |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].