HP-
HP ZBook 8 G1ak 14 Ryzen AI 7 PRO 350 14.0"WQXGA 120Hz 500nits AG 32GB DDR5 5600 SSD1TB Radeon 860M Cam IR 5 MPx 62Wh W11Pro 3Y OnSite
8 487,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Cechy charakterystyczne marki
| HP front camera | HP Webcam 5MP |
| Segment HP | Biznes |
| HP Support Assistant | Tak |
| HP Connection Optimizer | Tak |
| HP speaker type | HP Dual Speakers |
| Sztuczna inteligencja HP | AI PC |
| Sztuczna inteligencja HP | AI Workstation |
Grafika
| Producent wbudowanego procesora graficznego | AMD |
| Typ zintegrowanej karty graficznej | AMD Radeon Graphics |
| Dedykowana karta graficzna | Nie |
| Model dedykowanej karty graficznej | Niedostępny |
| Model wbudowanej karty graficznej | AMD Radeon 860M |
| Wbudowana karta graficzna | Tak |
Konstrukcja
| Rok wprowadzenia | 2025 |
| Oryginalna nazwa marki | HP |
| Typ produktu | Mobilna stacja robocza |
| Nazwa koloru | Meteor silver |
| Kolor produktu | Srebrny |
Bateria
| Czas szybkiego ładowania (50%) | 30 min |
| Szybkie ładowanie | Tak |
| Pojemność baterii | 62 Wh |
| Rodzaj baterii | Litowo-polimerowa (LiPo) |
| Ilość komór baterii | 3 |
Wyświetlacz
| Ekran matowy | Tak |
| Długość przekątnej ekranu (cm) | 35,6 cm |
| Typ matrycy | IPS |
| Maksymalna częstotliwość odświeżania | 120 Hz |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Jasność | 500 cd/m² |
| Typ HD | WQXGA |
| Rozdzielczość | 2560 x 1600 px |
| Przekątna ekranu | 14" |
Procesor
| Generacja procesora | AMD Ryzen AI PRO 300 Series |
| Producent procesora | AMD |
| Liczba wątków | 16 |
| Cache procesora | 16 MB |
| Maksymalne taktowanie procesora | 5 GHz |
| Liczba rdzeni procesora | 8 |
| Typ procesora | AMD Ryzen AI 7 PRO |
| Taktowanie procesora | 2 GHz |
| Model procesora | 350 |
| Typ pamięci procesora | L3 |
Ślad węglowy
| Całkowity ślad węglowy (kg of CO2e) | 4,5 |
| Emisja dwutlenku węgla, logistyka (kg CO2e) | 50 |
| Emisja dwutlenku węgla, produkcja (kg CO2e) | 377 |
| Całkowita emisja dwutlenku węgla w fazie bez użytkowania (kg CO2e) | 1524 |
Moc
| Zasilanie USB | Tak |
| Obsługiwana moc adaptera AC | 100 W |
| Częstotliwość adaptera AC | 50 - 60 Hz |
| Napięcie wejściowe adaptera AC | 100 - 240 V |
| Port ładowania USB typu C | Tak |
Sieć
| Technologia okablowania | 10/100/1000Base-T(X) |
| Wi-Fi | Tak |
| Wersja Bluetooth | 5.4 |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| WWAN | Niezainstalowany |
| Łączność z siecią komórkową | Nie |
| Bluetooth | Tak |
| Typ anteny | 2x2 |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 100 Mbit/s |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 1000 Mbit/s |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 10 Mbit/s |
| Podstawowy standard Wi-Fi | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 7 (802.11be) |
Kamera
| Rozdzielczość przedniej kamery | 5 Mpix |
| Kamera na podczerwień (IR) | Tak |
| Przednia kamera | Tak |
Ochrona
| Czytnik linii papilarnych | Tak |
| Ochrona hasłem | Tak |
| Kensington Lock | Tak |
Waga i rozmiary
| Głębokość produktu | 222 mm |
| Wysokość produktu | 18,9 mm |
| Szerokość produktu | 315,6 mm |
| Waga produktu | 1,44 kg |
Klawiatura
| Klawiatura z podświetleniem | Tak |
| Klawiatura odporna na ciecz | Tak |
| Klawiatura numeryczna | Nie |
| Urządzenie wskazujące | Clickpad |
| Model urządzenia wejściowego | Klawiatura HP Premium |
Nośnik danych
| Liczba zainstalowanych dysków SSD | 1 |
| Pojemność pamięci SSD | 1 TB |
| Interfejs pamięci SSD | PCI Express |
| NVMe | Tak |
| Całkowita pojemność dysków SSD | 1 TB |
| Typ dysku SSD | M.2 |
| Napęd optyczny | Nie |
| Nośniki | SSD |
| Całkowita pojemność dysków | 1 TB |
Pamięć
| Układ pamięci | 1 x 32 GB |
| Gniazda pamięci | SO-DIMM x 2 |
| Pamięć RAM | 32 GB |
| Maksymalna pojemność pamięci | 64 GB |
| Prędkość zegara pamięci | 5600 MHz |
| Obsługa kanałów pamięci | Dwukanałowy |
| Typ pamięci RAM | DDR5-SDRAM |
| Rodzaj pamięci | SO-DIMM |
Oprogramowanie
| Zainstalowany system operacyjny | Windows 11 Pro |
| Architektura systemu operacyjnego | 64-bit |
Audio
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wbudowany mikrofon | Tak |
Porty i interfejsy
| Ilość portów Thunderbolt 4 | 2 |
| Technologia Intel® Thunderbolt 4 | Tak |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Typu-C | 1 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 1 |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Port dla zestaw słuchawka/mikrofon | Tak |
| Wersja HDMI | 2.1 |
Zrównoważony rozwój
| Zrównoważone technologie i materiały | Produkt z certyfikatem Forest First |
| Zgodność z zasadami zrównoważonego rozwoju | Tak |
Wydajność
| Układ płyty głównej | AMD SoC |
Dane opakowania
| Głębokość opakowania | 274 mm |
| Szerokość opakowania | 441 mm |
| Wysokość opakowania | 63 mm |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Przechowuj w miejscu niedostępnym dla dzieci. |
| Ostrzeżenia | Nie narażaj na długotrwałe działanie silnego ciepła lub otwartego ognia. |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS07: Substancje drażniące |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS08: Substancje rakotwórcze\mutagenne |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS09: Substancje szkodliwe dla środowiska |
| Ostrzeżenia | Nie wyrzucaj zużytego urządzenia do zwykłego śmietnika - oddaj do punktu zbierania odpadów elektronicznych. |
Procesor neuronowy (NPU)
| Copilot+ PC | Tak |
| Jednostka procesora neuronowego (NPU) | AMD Ryzen AI |
| Wydajność NPU do | 50 TOPs |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].