HP-
HP ZBook Fury G1i 18 Ultra 7 265HX vPro 18.0"WQXGA IPS 500nits 165Hz AG 32GB DDR5 5600 SSD1TB RTX Pro 3000_12GB Cam IR 5 Mpx AI 99Wh W11Pro 3Y OnSite
19 368,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Pozostałe funkcje
| Gwarancja producenta | Roczna (1/1/0) ograniczona gwarancja obejmuje rok gwarancji na części i robociznę. Nie obejmuje naprawy w miejscu instalacji. Warunki mogą się różnić w zależności od kraju. Obowiązują pewne ograniczenia i wyłączenia. |
| Usługa wsparcia w zestawie | 3-letnie wsparcie sprzętowe HP u klienta dla przenośnych stacji roboczych. Warunki można znaleźć na stronie https://h20195.www2.hp.com/v2/GetPDF.aspx/4AA5-6385PLE & https://www8.hp.com/h20195/v2/getpdf.aspx/4AA5-7123PLE.pdf |
| Kod unspsc | 43211503 |
Cechy charakterystyczne marki
| Sztuczna inteligencja HP | AI PC |
| Sztuczna inteligencja HP | AI Workstation |
| Segment HP | Biznes |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 886111334971 |
Moc
| Port ładowania USB typu C | Tak |
| Obsługiwana moc adaptera AC | 280 W |
| Częstotliwość adaptera AC | 50 - 60 Hz |
| Zasilanie USB | Tak |
| Napięcie wejściowe adaptera AC | 100 - 240 V |
Procesor neuronowy (NPU)
| Struktury oprogramowania AI obsługiwane przez NPU | ONNX RT |
| Obsługa efektów Windows Studio | Tak |
| Wydajność GPU do | 8 TOPs |
| Struktury oprogramowania AI obsługiwane przez NPU | DirectML |
| Struktury oprogramowania AI obsługiwane przez NPU | OpenVINO |
| Struktury oprogramowania AI obsługiwane przez NPU | WebNN |
| Struktury oprogramowania AI obsługiwane przez NPU | Windows ML |
| Całkowita wydajność procesora do | 33 TOPs |
| Obsługa rzadkości | Tak |
| Jednostka procesora neuronowego (NPU) | Intel AI Boost |
| Wydajność NPU do | 13 TOPs |
Porty i interfejsy
| Ilość portów Thunderbolt 5 | 2 |
| Intel® Thunderbolt 5 | Tak |
| Port dla zestaw słuchawka/mikrofon | Tak |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Typu-A | 1 |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Mikrofon | Tak |
| Wersja HDMI | 2.1 |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Tryb alternatywny portu DisplayPort USB typu C | Tak |
| Technologia Intel® Thunderbolt 4 | Tak |
| Ilość portów USB4 Gen 3x2 | 1 |
| Ilość portów Thunderbolt 4 | 1 |
Waga i rozmiary
| Waga produktu | 3,52 kg |
| Szerokość produktu | 403 mm |
| Wysokość produktu | 27 mm |
| Głębokość produktu | 289 mm |
Procesor
| Typ procesora | Intel Core Ultra 7 |
| Liczba wątków | 20 |
| Liczba rdzeni procesora | 20 |
| Cache procesora | 36 MB |
| Producent procesora | Intel |
| Wydajny-rdzeniowy Maks. częstotliwość Turbo | 5,3 GHz |
| Wydajność-rdzeń Maks. częstotliwość Turbo | 4,6 GHz |
| Model procesora | 265HX |
| Typ pamięci procesora | L2 |
| Częstotliwość podstawowa rdzenia o wysokiej wydajności | 2,3 GHz |
| Efektywne rdzenie | 12 |
| Częstotliwość podstawowa rdzenia o wysokiej wydajności | 2,6 GHz |
| Maksymalna moc turbo | 160 W |
| Podstawowa moc procesora | 55 W |
| Wydajne rdzenie | 8 |
| Generacja procesora | Intel Core Ultra (Series 2) |
| Maksymalne taktowanie procesora | 5,3 GHz |
Kamera
| Przednia kamera | Tak |
| Kamera na podczerwień (IR) | Tak |
| Rozdzielczość przedniej kamery | 5 Mpix |
Grafika
| Model wbudowanej karty graficznej | Intel Graphics |
| Pamięć karty graficznej | 12 GB |
| Dedykowana karta graficzna | Tak |
| Typ zintegrowanej karty graficznej | Intel Graphics |
| Producent wbudowanego procesora graficznego | Intel |
| Typ dedykowanej karty graficznej | GDDR7 |
| Producent dedykowanego układu GPU | NVIDIA |
| Wbudowana karta graficzna | Tak |
| Model dedykowanej karty graficznej | NVIDIA RTX PRO 3000 Blackwell |
Nośnik danych
| Napęd optyczny | Nie |
| Całkowita pojemność dysków | 1 TB |
| Nośniki | SSD |
| NVMe | Tak |
| Obsługiwane karty pamięci | SD |
| Interfejs pamięci SSD | PCI Express 4.0 |
| Zintegrowany czytnik kart | Tak |
| Całkowita pojemność dysków SSD | 1 TB |
| Liczba zainstalowanych dysków SSD | 1 |
| Pojemność pamięci SSD | 1 TB |
| Typ pamięci SSD | TLC |
Audio
| Wbudowany mikrofon | Tak |
| Moc głośnika | 1 W |
| Ilość wbudowanych mikrofonów | 2 |
| Ilość wbudowanych głośników | 4 |
| Wbudowane głośniki | Tak |
Wyświetlacz
| Typ HD | WQXGA |
| Długość przekątnej ekranu (cm) | 45,7 cm |
| Paleta barw | 100% |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Jasność | 500 cd/m² |
| Ekran matowy | Tak |
| Gama kolorów DCI-P3 | 100% |
| Maksymalna częstotliwość odświeżania | 165 Hz |
| Typ matrycy | IPS |
| Przestrzeń barw RGB | DCI-P3 |
| Rozdzielczość | 2560 x 1600 px |
| Przekątna ekranu | 18" |
Pamięć
| Pamięć RAM | 32 GB |
| Rodzaj pamięci | SO-DIMM |
| Obsługa kanałów pamięci | Dwukanałowy |
| Gniazda pamięci | SO-DIMM x 4 |
| Typ pamięci RAM | DDR5-SDRAM |
| Prędkość zegara pamięci | 5600 MHz |
| Układ pamięci | 1 x 32 GB |
Sieć
| Wi-Fi | Tak |
| Podstawowy standard Wi-Fi | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Wersja Bluetooth | 5.4 |
| Producent karty WLAN | Intel |
| Model kontrolera WLAN | Intel Wi-Fi 7 BE200 |
| Łączność z siecią komórkową | Nie |
| Typ anteny | 2x2 |
| Bluetooth | Tak |
Konstrukcja
| Typ produktu | Mobilna stacja robocza |
| Oryginalna nazwa marki | HP |
| Nazwa koloru | Meteor silver |
| Kwalifikowalność platformy Intel® vPro ™ | Tak |
| Kolor produktu | Srebrny |
Bateria
| Pojemność baterii | 99 Wh |
| Rodzaj baterii | Litowo-polimerowa (LiPo) |
| Ilość komór baterii | 8 |
| Czas szybkiego ładowania (50%) | 30 min |
| Szybkie ładowanie | Tak |
Klawiatura
| Klawiatura numeryczna | Tak |
| Klawiatura odporna na ciecz | Tak |
| Klawiatura z podświetleniem | Tak |
| Model urządzenia wejściowego | Klawiatura HP Premium |
| Urządzenie wskazujące | Clickpad |
Oprogramowanie
| Zainstalowany system operacyjny | Windows 11 Pro PL |
Ochrona
| Ochrona hasłem | Tak |
| Czytnik linii papilarnych | Tak |
Zrównoważony rozwój
| Zgodność z zasadami zrównoważonego rozwoju | Tak |
| Zrównoważone technologie i materiały | Produkt z certyfikatem Forest First |
Zawartość opakowania
| Klawiatura w zestawie | Tak |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].