HS1
HSM Niszczarka nośników danych StoreEx HDS 150
95 952,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Cechy
| Wydajność przerobu dysków HDD 2,5” | 1200 St/h |
| Typ kontroli | Przyciski |
| Poziom bezpieczeństwa (papier) | E-2/H-3 security cut/T-1 |
| Pojemność kosza | 40 l |
| Szerokość robocza | 16,5 cm |
| Wydajność przerobu taśma magnetyczna | 280 St/h |
| Niszczenie taśm magnetycznych do 3,5'' | Tak |
| Typ rozdrabniania | Rozdrabianie na paski |
| Niszczenie dysków twardych do 3,5'' | Tak |
| Wymiary ścinek | 40 mm |
| Niszczenie zszywek | Tak |
| Wydajność przerobu do CD/DVD | 4200 St/h |
| Poziom hałasu | 61 dB |
| Wydajność przerobu dysków HDD do 3,5” | 210 St/h |
| Niszczenie płyt CD | Tak |
| Niszczenie dyskietek | Tak |
| Niszczenie papieru | Nie |
| Kolor produktu | Biały |
| Niszczenie spinaczy | Tak |
| Niszczenie kart kredytowych | Tak |
Waga i rozmiary
| Wysokość produktu | 1325 mm |
| Rozmiar otworu | 29 x 16,5 x 6 cm |
| Szerokość produktu | 1200 mm |
| Głębokość produktu | 815 mm |
| Waga produktu | 534 kg |
Moc
| Napięcie wejściowe AC | 220-240 V |
| Moc | 1500 W |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50/60 Hz |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].