HS1
HSM Niszczarka nośników danych StoreEx HDS 230 20x40 P
196 561,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Cechy
| Typ kontroli | Przyciski |
| Poziom bezpieczeństwa (papier) | E-2/H-4/O-1/T-2 |
| Wydajność przerobu do CD/DVD | 7500 St/h |
| Szerokość robocza | 16,5 cm |
| Wydajność przerobu dysków HDD 2,5” | 1500 St/h |
| Kolor produktu | Biały |
| Niszczenie dyskietek | Tak |
| Niszczenie dysków twardych do 3,5'' | Tak |
| Niszczenie spinaczy | Nie |
| Niszczenie taśm magnetycznych do 3,5'' | Tak |
| Niszczenie zszywek | Nie |
| Niszczenie papieru | Nie |
| Niszczenie kart kredytowych | Tak |
| Niszczenie płyt CD | Tak |
| Typ rozdrabniania | Rozdrabnianie przez cięcie cząstek |
| Wydajność przerobu dysków HDD do 3,5” | 360 St/h |
| Wydajność przerobu taśma magnetyczna | 500 St/h |
| Poziom hałasu | 53 dB |
| Wymiary ścinek | 20 x 40-50 mm |
Waga i rozmiary
| Wysokość produktu | 1712 mm |
| Rozmiar otworu | 30 x 16,5 x 6 cm |
| Szerokość produktu | 2879 mm |
| Waga produktu | 860 kg |
| Głębokość produktu | 905 mm |
Moc
| Napięcie wejściowe AC | 400 V |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 Hz |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].