HS1
HSM Niszczarka nośników danych StoreEx OMDD 130
24 445,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Cechy
| Poziom bezpieczeństwa (papier) | E-5/O-5/T-6 |
| Niszczenie papieru | Nie |
| Kolor produktu | Biały |
| Poziom hałasu | 60 dB |
| Wymiary ścinek | 2,2 x 4 mm |
| Niszczenie dyskietek | Nie |
| Niszczenie płyt CD | Tak |
| Pojemność kosza | 51 l |
| Szerokość robocza | 13 cm |
| Typ kontroli | Przyciski |
| Niszczenie spinaczy | Nie |
| Typ rozdrabniania | Rozdrabnianie przez cięcie cząstek |
| Niszczenie zszywek | Nie |
| Wydajność przerobu do CD/DVD | 2000 St/h |
| Niszczenie kart kredytowych | Tak |
Waga i rozmiary
| Głębokość produktu | 487 mm |
| Wysokość produktu | 1021 mm |
| Szerokość produktu | 620 mm |
| Waga produktu | 91,1 kg |
Moc
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 Hz |
| Napięcie wejściowe AC | 220-230 V |
| Moc | 1920 W |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].