HS1
HSM Niszczarka Pure 420, 35L 3,9 mm
2 488,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Waga i rozmiary
| Waga produktu | 18 kg |
| Szerokość produktu | 397 mm |
| Wysokość produktu | 621 mm |
| Głębokość produktu | 293 mm |
Cechy
| Kolor produktu | Biały |
| Niszczenie papieru | Tak |
| Poziom bezpieczeństwa (papier) | E-2/O-2/P-2/T-2 |
| Typ rozdrabniania | Rozdrabianie na paski |
| Niszczenie spinaczy | Tak |
| Pojemność kosza | 35 l |
| Niszczenie kart kredytowych | Tak |
| Szerokość robocza | 24 cm |
| Wydajność rozdrabniania | 19 arkuszy |
| Niszczenie zszywek | Tak |
| Niszczenie płyt CD | Tak |
| Typ kontroli | Przyciski |
| Poziom hałasu | 56 dB |
| Wymiary ścinek | 3.9 mm |
Moc
| Pobór mocy | 610 W |
| Napięcie wejściowe AC | 220 - 240 V |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 Hz |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].