HS1
HSM Niszczarka Pure 530, 80L 4,5x30 mm
4 711,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Moc
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 Hz |
| Napięcie wejściowe AC | 230 V |
| Pobór mocy | 500 W |
Cechy
| Poziom bezpieczeństwa (papier) | P-4 |
| Kolor produktu | Biały |
| Niszczenie papieru | Tak |
| Szerokość robocza | 30 cm |
| Pojemność kosza | 80 l |
| Niszczenie płyt CD | Tak |
| Niszczenie kart kredytowych | Tak |
| Typ kontroli | Przyciski |
| Typ rozdrabniania | Rozdrabnianie przez cięcie cząstek |
| Niszczenie spinaczy | Tak |
| Prędkość niszczenia | 3900 mm/min |
| Wymiary ścinek | 4.5 mm |
| Poziom hałasu | 55 dB |
| Wydajność rozdrabniania | 16 arkuszy |
| Niszczenie zszywek | Tak |
Waga i rozmiary
| Wysokość produktu | 716 mm |
| Szerokość produktu | 497 mm |
| Waga produktu | 29,5 kg |
| Głębokość produktu | 362 mm |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].